Photoshop Muadili 5 Ücretsiz Online Fotoğraf Düzenleme Servisi

Yazıya puan vermeyi unutmayın!
[Toplam oy: 0 Ortalama Puan: 0]

Sizlere bu yazımızda en popüler fotoğraf düzenleme aracı olan Photoshop muadili 5 ücretsiz Online fotoğraf düzenleme servisi hakkında bilgiler vereceğiz.

Adobe Photoshop, profesyonel fotoğraf düzenlemek için bir tasarımcının ihtiyacı olan herşeye sahip bir ve ücretli bir uygulama. Bu yazılımı uçuk fiyatından dolayı satın alamıyorsanız ama elinizde düzenlemeniz gereken fotoğraflarınıza varsa Photoshop alternatifi programlara yönelebilirsiniz. Ancak program kurmak isteyenler bazı online fotoğraf düzenleme sitelerinde işlemlerini yapabilirler.

İşte bu düşüncede olanlara Photoshop muadili 5 ücretsiz Online fotoğraf düzenleme servisi hakkında bilgiler vereceğiz.

Photoshop Muadili Fotoğraf Düzenleme Siteleri

Online psd düzenleme yapabilmek için aşağıdaki siteleri kullanabilirsiniz.

Photopea

Photopea isimli bu aracı kullandıktan sonra Pixlr, SumoPaint ve daha nicesi aklınızın ucundan dahi geçmeyecektir çünkü bir kez kullandıktan sonra muhtemelen geri dönmek istemeyeceksinizdir. Photopea, Photoshop’a en yakın deneyimi yaşamanızı sağlar.

Photopea, Photoshop’a oldukça benzer bir arayüze sahiptir ve bu yüzden alışma sürecinde pek zorluk çekmeyeceksinizdir. Herhangi bir özelliği nasıl kullanacağınızı öğrenebileceğiniz detaylı ipuçları vardır. Katmanlar, klonlama, filtreler vb. Tüm popüler Photoshop özelliklerini bu araç sayesinde kullanabilirsiniz. Bir PSD dosyasını açabilir ya da bir görüntüyü PSD olarak kaydedebilirsiniz.

Photopea’nın en iyi yanı, tüm işlemlerini çevrimdışı bir şekilde gerçekleştirmesidir. Bu yüzden fotoğraflarınız hiçbir zaman kaydedilmez. Bunun, çevrimiçi çalışmadan daha hızlı olmasının yanı sıra verilerinizin korunmasını da sağladığını unutmayın.

Mara.Photos

Son derece mükemmel ve basit bir fotoğraf düzenleme aracı olan Mara, piyasaya sürüldüğün ilk günden beri çoğu insanın dikkatini çekmiştir. Herhangi bir görseli düzenlemek için kullanabileceğiniz bir sürü ücretsiz filtre ve aracı bulabilirsiniz. Görselleri masaüstünüzden, bir URL vasıtasıyla ya da bulut sürücünüzden yükleyebilirsiniz.

Remove BG

Remove BG, herhangi bir fotoğrafın arka planını tek bir dokunuşunuz ile kaldırır. Fotoğrafın arka planını yok etmeye başlamak için tek yapmanız gereken fotoğrafı yüklemektir. Arka planı kaldırılan fotoğrafın arka planına düz bir renk ya da istediğiniz bir görseli ekleyebilirsiniz. Görsel eklemek için Remove BG’de bulunan ücretsiz görsellerden birini ekleyebilir veya dilediğiniz görseli Remove BG’ye yükleyebilirsiniz.

Image Toolbox

Photoshop ile bir dizi görüntüyü en hızlı şekilde yeniden boyutlandırabilirsiniz. Image Toolbox da tam olarak bunu yapmanıza imkan sağlıyor. Çevrimiçi bir şekilde fotoğrafları yeniden boyutlandırmak için Image Toolbox’u kontrol edebilirsiniz.

Image Toolbox, yeniden boyutlandırılan fotoğrafı isteğinize bağlı olarak JPEG veya PNG olarak kaydedebilir. Kaydedilen fotoğrafların kalitesini de belirleyebilirsiniz.

Promo Social Media Image Resizer

Photoshop araçlarını kullanarak tek bir tıklama ile farklı sosyal medya kullanımları için görüntünün birkaç farklı boyuta dönüşmesini sağlayabilirsiniz ancak bu, tam olarak bir Photoshop özelliği sayılmaz. Promo Social Media Image Resizer kullanarak herhangi bir görüntüyü sosyal medya boyutlarını baz alarak yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Yazıya puan vermeyi unutmayın!
[Toplam oy: 0 Ortalama Puan: 0]

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu