GTA Benzeri Mobil Oyunlar

GTA 6 çıkmadan GTA yaşantısından, açık dünyadan uzak kalmasın diye, GTA benzeri oyunların listesini yayınlıyoruz.

Bu yazımızda GTA serisini sevenleri fazlası ile memnun edebilecek en iyi GTA benzeri mobil oyunları bir araya topluyoruz.

1997 yılında MS-DOS işletim sistemi ile oynanabilir hale gelen Grand Theft Auto serisi, 20 yılı aşkın süredir oyun sektöründe. İlk oyundan beri oyuncularına, mevcut haritada neredeyse her şeyi yapmalarına izin veren GTA serisi, açık dünyada dolaşmayı seven oyuncular için her zaman birinci sırada.

GTA serisini bu kadar popüler kılan etkenin ise açık dünyası ve içerisinde barındırdığı sayısız aksiyonu olduğunu söyleyebiliriz.

GTA Benzeri Mobil Oyunlar

GTA 6 çıkmadan GTA yaşantısından, açık dünyadan uzak kalmasın diye, GTA benzeri oyunların listesini yayınlıyoruz.

Gangstar New Orleans

GTA Benzeri Mobil Oyunlar

Gangstar New Orleans, Gameloft imzalı ücretsiz indirip oynayabileceğiniz GTA benzeri açık dünya aksiyon macera oyunudur. Gameloft imzasını taşımasıyla öne çıkan yapımda büyüleyici New Orleans şehrinin sokaklarında aksiyon dolu saatler geçiriyoruz. Polislerle çatışma, çetelerle karşı karşıya gelme, araç bombalama ve daha nice olaya karışıyoruz.

[appbox googleplay com.gameloft.android.ANMP.GloftOLHM] [appbox appstore 968390718]

Virtual Gangster

GTA Benzeri Mobil Oyunlar

Virtual Gangster, gerçekçi çevre detaylarıyla ön plana çıkıyor. GTA San Andreas’daki gibi, oyuncuların katılabileceği çeşitli görevler bulunuyor. Ayrıca oyuncuların görevlerini başarıyla tamamlamalarına yardımcı olacak geniş bir silah koleksiyonu dikkat çekiyor.

[appbox googleplay com.tapfree.virtualgangster.thuglife] [appbox appstore 1313769895]

Auto Gangsters

GTA Benzeri Mobil Oyunlar

Auto Gangsters oyunu, gangsterlerin ve onların yeraltı suç dünyasındaki faaliyetlerinin konu alıyor. GTA San Andreas’daki gibi, oyuncular sokakta rastgele çetelerle mücadele edebiliyor ve dilediğiniz aracı sürebiliyorsunuz.

[appbox googleplay com.doodlemobile.vicecity] [appbox appstore 1410072494]

GTA benzeri mobil oyunlar listemize devam edelim.

Go To Street

GTA Benzeri Mobil Oyunlar

GTA San Andreas’ın açık dünyasını farklı araçlarla keşfetmeyi seven oyuncular, Go To Street oyununu deneyebilirler. Oyun motosiklet, spor araba, helikopter gibi birçok aracı içerisinde barındırıyor. Bunun yanı sıra sağlam bir araç koleksiyonuna sahiptir. Ayrıca oyun gerçekçi bir oynanış ve çevre dizaynı ile dikkatleri çekiyor.

[appbox googleplay com.lsgames.gotostreet] [appbox appstore 1250948851]

Payback 2

GTA Benzeri Mobil Oyunlar

Payback 2, sizi silah ve hız etrafında toplanmış tonlarca farklı mini oyunun keyfini çıkarmaya davet eden üçüncü şahıs bir aksiyon oyunudur. Makineli tüfeğinizi kullanarak büyük bir kamyonun direksiyonuna veya rakip bir çetenin önüne kolayca yerleşmiş olacaksınız.

[appbox googleplay net.apex_designs.payback2] [appbox appstore 570426586]

GTA benzeri mobil oyunlar listemiz sona erdi.

GTA 5’i daha keyifli oynamak için birinden ilginç GTA 5 modlarını oyun içerisine nasıl yükleyeceğinizi GTA 5 mod yükleme rehberimizde bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu