En iyi Android Sıkıştırma Uygulamaları

En iyi Android Sıkıştırma Uygulamaları

İnternetten indirilen sıkıştırılmış dosyaları açmak ya da yeni bir sıkıştırılmış dosya oluşturup göndermek için gerekli En iyi Android Sıkıştırma Uygulamaları…

Birden çok dosyayı mail yoluyla göndermek istediğinizde hepsini tek bir zip ya da rar dosyasında toplayıp göndermek size oldukça kolaylık sağlar. İnternetten indirilen sıkıştırılmış dosyaları açmak ya da yeni bir sıkıştırılmış dosya yapıp göndermek için En iyi Android Sıkıştırma Uygulamaları

Android Sıkıştırma Uygulamaları

RAR

Android Sıkıştırma Uygulamaları

Android sıkıştırma uygulamaları içinde en başta RAR gelir. Sıkıştırılmış dosyayı açmak için sahip olabileceğiniz en iyi ve en popüler Android uygulamalarından biridir. RAR ile ilgili en iyi şey, oldukça temiz ve iyi organize edilmiş bir arayüzüdür. Bunların dışında, uygulama ayrıca kullanıcıların dosyaları sıkıştırmasına izin verir. Sadece bu değil, RAR ayrıca kullanıcıların şifrelenmiş dosyalarını korumalarını sağlar. Yani, Android akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi dosya sıkıştırma uygulaması budur.

RAR
RAR
Price: Free

B1 Archiver

Android Sıkıştırma Uygulamaları

Kullanıcıların zip dosyası formatı oluşturup çıkarmasına izin veren ücretsiz bir araç arıyorsanız, B1 Archiver sizin için en iyi seçim olabilir. Uygulama Google Play Store’da kullanılabilir ve indirme ve kullanma konusunda tamamen ücretsizdir. Özellikler hakkında konuşmak gerekirse, uygulama 37 farklı sıkıştırılmış formatları için destek var. Uygulamayı, zip dosyalarını sıkıştırmak veya çıkarmak için kullanabilirsiniz.

B1 Archiver zip rar unzip
B1 Archiver zip rar unzip
Developer: Catalina Group
Price: Free

ZArchiver

Android Sıkıştırma Uygulamaları

ZArchiver, listemizdeki birkaç benzersiz özelliğe sahip başka bir ünlü isim. Tabii ki, uygulama zip dosyaları sıkıştırmak ve sıkıştırılmış dosyaları açmak için kullanıcılara izin verir, ancak bundan daha fazlasını yapar. ZArchiver ile şifre korumalı ve bölünmüş arşivler de oluşturabilirsiniz. Sadece bu değil, ZArchiver’in dosya sıkıştırma kararlılığı, makalede listelenen diğer tüm öğelere kıyasla çok daha iyi. Yani, ZArchiver bugün kullana bileceğiniz Android En iyi Dosya Sıkıştırma Uygulamaları olabilir.

ZArchiver
ZArchiver
Developer: ZDevs
Price: Free

Winzip

Android Sıkıştırma Uygulamaları

Winzip, listedeki dosyaları sıkıştırarak veya ayıklamanıza yardımcı olabilecek bir başka popüler isimdir. WinZip‘in arayüzü de oldukça iyi ve çok sayıda heyecan verici özellik ile geliyor. Uygulamanın Google Drive ve Dropbox desteği var. Bu, bulut platformlarında depolanan zip dosyalarını doğrudan bulabileceğiniz anlamına gelir. Yani, WinZip düşünebileceğiniz listede başka bir en iyi android dosya sıkıştırma uygulaması.

WinZip – Zip UnZip Tool
WinZip – Zip UnZip Tool

XZip

Android Sıkıştırma Uygulamaları

XZip, Google Play Store’da yeni kullanıma sunulan yeni android dosya sıkıştırma uygulamalarından biridir. Uygulama, kullanıcıların hemen hemen tüm dosya sıkıştırma biçimlerini ayıklamasına olanak tanır. Bunun dışında, XZip ayrıca navigasyon kontrolü ile dahili bir dosya tarayıcısı getiriyor. Şifre korumalı zip dosyaları oluşturma özelliği sayesinde uygulamanın özellikleri burada bitmiyor. Yani, XZip bugün kullanabileceğiniz Android için bir başka en iyi ücretsiz dosya sıkıştırma uygulaması.

XZip - zip unzip unrar utility
XZip - zip unzip unrar utility
Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.