En iyi Kablosuz Kulaklık Hangisi?

Yeni bir kablosuz kulaklık almayı düşünüyorsanız tercihiniz hangi yönde olmalı? En iyi Bluetooth kulaklık hangisi?

En iyi kablosuz kulaklık hangisi diye soranlar ve birbirinden güzel özelliklere sahip Bluetooth kulaklık seçiminde zorlananlar için en iyi 5 Bluetooth kulaklığı bir araya getirdik.

Artık daha fazla tercih edilmeye başlanan Kablosuz kulaklık alırken nelere dikkat edilmeli, Bluetooth kulaklık özellikleri nasıl olmalı buradaki yazımızda detaylı detaylı olarak ele almıştık.

En iyi Kablosuz Kulaklıklar

Yeni bir kablosuz kulaklık almayı düşünüyorsanız tercihiniz hangi yönde olmalı? En iyi Bluetooth kulaklıklar.

Sony WF-1000XM3

En iyi Kablosuz Kulaklık Hangisi?

Ülkemizde ortalama 1,299 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan Sony WF-1000XM3 listenizin en üst sıralamalarında yer almaya aday bir model. Dahili olarak aktif gürültü engelleyici teknolojisine sahip olan modelin, bu işi AirPods Pro’dan çok daha iyi bir şekilde yapabildiğini söyleyebiliriz. Ancak yine de kulak üstü kulaklık ile sunulan performansı beklememelisiniz.

Artıları

– Gürültü engellemede rakiplerine kıyasla çok daha iyi.

– Göze çarpmayan ve kulaktan uzamayan bir tasarıma sahip.

Eksileri

– Spor için uygun değil.

– Üzerinde yanıp sönen bir mavi ışık var. Evet, bence bir eksi.

Sennheiser Momentum True Wireless 2

En iyi Kablosuz Kulaklık Hangisi?

Ülkemizde ortalama 2,499 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan Sennheiser Momentum True Wireless 2 üst düzey ses kalitesi arayan kullanıcılara hitap ediyor. Bu segmentteki rakipleri gibi aktif gürültü engelleyici özelliği ile gelen modelde rakiplerine kıyasla çok daha uzun bir pil ömrünün bulunduğunu da söyleyelim.

Artıları

– Gerçekten çok başarılı ses deneyimi.

– Şık tasarım.

Eksileri

– Rakiplerine kıyasla pahalı.

– Bazı kullanıcılar, özellikle kulağı küçük olanlar, ergonomik sorunlar yaşadığını dile getiriyor.

Huawei FreeBuds Pro

En iyi Kablosuz Kulaklık Hangisi?

Ülkemizde ortalama 1,499 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan Huawei FreeBuds Pro bu listedeki diğer rakipleri gibi aktif gürültü engelleyici teknolojisi ile gelen iddialı bir model olarak karşımıza çıkıyor. Kullanışlı özelliklere sahip bir kablosuz kulaklık arıyorsanız, tercihiniz FreeBuds Pro’dan yana olabilir.

Artıları

– Güçlü Aktif Gürültü Engelleme

– Ses Kontrolü Avantajı

Eksileri

– Seslerde Ayrıntılar Düşük

Apple AirPods Pro

En iyi Kablosuz Kulaklık Hangisi?

Ülkemizde ortalama 2,499 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan Apple AirPods Pro, şirketin diğer kablosuz kulaklıklarına kıyasla daha iyi bir ses deneyimi ve ergonomik bir tasarım ile birlikte geliyor. Diğer iki modelde olduğu gibi bu modelde de aktif gürültü engelleyici bulunuyor. Buna karşın performansın diğer iki modele nazaran daha kötü olduğunu söyleyebiliriz.

Artıları

– Terlemeye ve su sıçramasına karşı dayanıklılık.

– Apple ekosistemi ile başarılı uyum.

Eksileri

– Kutudan USB-C to Lightning kablosu çıkıyor. Bu, eğer elinizde yoksa, USB-C portuna sahip bir şarj adaptörü edinmeniz ya da başka bir kablo almanız gerektiği anlamına gelir.

Samsung Galaxy Buds Live

En iyi Kablosuz Kulaklık Hangisi?

Ülkemizde ortalama 1,299 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan Samsung Galaxy Buds Live, şirketin aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip son nesil kablosuz kulaklık modeli olarak bu listemizde yer alan modellerden birisi. AKG’nin de yapımında rol oynadığı bu kulaklık rakiplerine kıyasla uygun fiyatı ile de dikkatleri çekiyor.

Artıları

– Rakiplerine nazaran uygun fiyatlandırma.

– Fiyatına göre uygun ses deneyimi.

– Aktif gürültü engelleyici teknolojisi.

Eksileri

– Mikrofon kalitesi yetersiz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu