En iyi Tuşlu Telefonlar

Anneize, Babanıza, Dedenize, Ninenize almak isteyeceğiniz dokunmatik özelliği olmayan, şarjı çoooook uzun giden ve oldukça ucuz fiyatlara alabileceğiniz en iyi tuşlu telefonlar.

Teknolojiye ayak uyduramayan Aile büyükleri için Tuşlu telefon önerisi isteyenler, kamerası olsun yada olmasın faketmez diyenler için en iyi tuşlu telefonlar listemiz.

En iyi Tuşlu Telefonlar

Nokia 8110

tuşlu telefon tavsiye

Nokia’nın efsanevi Matrix telefonu 8110’un günümüze uyarlanmış versiyonu, bugün alabileceğiniz en iyi tuşlu telefonlardan biri. Tuşlu bir telefon olmasına rağmen 4G desteği sunan Nokia 8110, nispeten yüksek (700 TL civarında) bir fiyata sahip olsa da nostalji yaşamak isteyenler için birebir. Ayrıca günümüzün en işlevsel klasik telefonlarından birisi.

Buradaki yazımızdan  Nokia 8110 Özellikleri ve fiyatı hakkında bilgiler bulabilir, Nokia 8110 4G resimlerine bakabilirsimiz.

Yeni Nokia 3310

tuşlu telefon tavsiye

Nokia 3310 yenilenmiş versiyonuyla tekrar karşımızda! Bugüne kadar 126 milyon adet satmış efsanevi Nokia 3310 modelinin yenilenen sürümü yeni Nokia 3310.

Yeni Nokia 3310, 500 TL seviyelerindeki fiyatıyla gayet iyi bir tuşlu telefon alternatifi. Yeni Nokia 3310 teknik özelliklerine buradaki yazımızdan bakabilirsiniz.

Alcatel 2051D

tuşlu telefon tavsiye

Alcatel’in kapaklı telefon modeli olan 2051D, tahmin edebileceğiniz üzere günümüz akıllı telefonlarında bulunan özellikleri sunmuyor.  Sadece telefon işlevi görecek ikinci bir telefon arayanlar için güvenilir bir alternatif. Cihazı Alcatel Türkiye Garantili olarak 499 TL’ye bulmak mümkün.

Reeder F1

tuşlu telefon tavsiye

Geçtiğimiz aylarda Reeder’ın Samsun’da açılışını gerçekleştirdiği fabrikada üretilen Reeder F1, tuşlu telefon arayanlar için hem yerli hem de kaliteli bir alternatif olarak öne çıkıyor. Yaklaşık 400 TL civarında bir fiyata sahip olan Reeder F1’in, Askercell iş birliğiyle geliştirilen kamerasız bir versiyonu da bulunuyor.

Philips Xenium E168

tuşlu telefon tavsiye

ılların teknoloji devi Philips’in tuşlu telefonu Xenium E168 kaliteli yapısıyla dikkat çekiyor. Çift SIM desteği ve 1600mAh bataryasıyla da Xenium E168, en iyi tuşlu telefon deneyimlerinden birini vadediyor. Cihazın fiyatı ise 400 TL seviyelerinde.

Alcatel 2003G

tuşlu telefon tavsiye

Mütevazı özelliklere sahip Alcatel 2003G, basit bir arka kamera, iyi bir batarya süresi ve bir tuşlu telefon için gayet hoş bir tasarımla geliyor. Ülkemizde resmi olarak faaliyet gösteren Alcatel’in bu cihazını 345 TL gibi bir fiyata satın alabilmek mümkün.

Xiaomi Qin1

tuşlu telefon tavsiye

Diş fırçasından tornavida setine kadar geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Xiaomi, akıllı telefonlarına ek olarak bir de tuşlu telefon modeline sahip. Qin1 adlı cihaz, diğer tuşlu telefonlardan farklı olarak 17 dilde eş zamanlı çeviri yapabilmesiyle dikkat çekiyor. Ayrıca kızılötesi özelliği sayesinde televizyon veya klima kumandası olarak kullanabileceğiniz telefon, 29 dolarlık fiyat etiketine sahip olsa da şu an ülkemizde satışı maalesef bulunmuyor.

Nokia 106 (2018)

tuşlu telefon tavsiye

Geçtiğimiz ay tanıtılan Nokia 106, 20 euro’luk fiyatıyla tüm dikkatleri üzerine toplamıştı. Henüz ülkemize gelmeyen bu telefon, geldiğinde uygun fiyatıyla telefon piyasasında büyük yankı uyandırabilir. Kamera özelliği de bulunmayan Nokia 106, özellikle askerler için oldukça işlevsel bir telefon.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu