En İyi 6 PDF Okuyucu

Belgeleri düzenleyebilen, not ekleyebilen en iyi ücretsiz PDF okuyucular

Yazımızda sunduğumuz en iyi 6 PDF okuyucu, sadece PDF dosyalarını görüntülemeye değil aynı zamanda düzenleme, açıklama ekleme gibi ek özellikler de içeriyor

PDF okuyucu, bir PDF dosyasını açmanıza ve okumanıza izin veren bir programdır.

Taşınabilir Belge Formatı anlamına gelen PDF dosyalarını açmak için yazımızda sunduğumuz en iyi 6 PDF okuyucu program ücretsizdir ve reklam içermezler.

En İyi 6 PDF Okuyucu

Windows’ta Adobe Reader’dan daha iyi performans gösteren, zengin özelliklere sahip en iyi PDF görüntüleyiciler.

Sumatra PDF

En İyi 6 PDF Okuyucu

Sumatra PDF Viewer küçük, ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir PDF okuyucudur. Sumatra PDF herhangi bir düzenleme seçeneğine veya diğer gelişmiş özelliklere sahip değildir; sadece son derece hızlı yüklenen ve PDF’leri görüntüleyen bir okuyucudur.

İndir : Sumatra PDF

Foxit Reader

En İyi 6 PDF Okuyucu

En iyi Adobe Reader alternatifi olan Foxit Reader, PDF dosyalarını okuyabilen ve üzerinde düzenlemeler yaparak yazdırabilmenizi sağlayan pratik ve bedava bir PDF programıdır.

İndir : Foxit Reader

PDF-XChange Editor

En İyi 6 PDF Okuyucu

PDF-XChange Editor, tüm bilgisayarlarda hızlı çalışan, ufak boyutlu ve zengin özellikli ücretsiz PDF görüntüleyici ve düzenleyicidir. PDF dosyası oluşturma, düzenleme, açıklama ekleme, imzalama ve OCR dahil bir PDF düzenleme programından beklediğiniz tüm özellikleri sunuyor. Üstelik ücretsiz indirip kullanabiliyorsunuz.

İndir : PDF-XChange Editor

STDU Viewer

En İyi 6 PDF Okuyucu

STDU Viewer, birçok görsel ve metin bazlı dosya formatını tek bir araç üzerinden görüntüleme amacını güden bir programdır.

STDU Viewer’ın güçlü yanı, aynı anda birden fazla farklı belgeyi yönetmektir. Belgeleri sekmelerde açıp bir gezinme panelini genişletmekle kalmaz, aynı zamanda yer imleri ve vurgular oluşturup gezinebilir, açık belgelerinizin küçük resimlerini görüntüleyebilir ve aynı belgedeki farklı sayfaları karşılaştırmak için pencereleri bölebilirsiniz.

İndir : STDU Viewer

Adobe Reader

En İyi 6 PDF Okuyucu

Adobe Reader, pro ve ücretsiz sürümü olan en iyi PDF görüntüleyicisidir. PDF düzenleme, PDF birleştirme, PDF okuyucu, PDF yapma, PDF çevirme, PDF üzerine yazı yazma gibi PDF dosyaları üzerinde tüm düzenlemeleri yapmanızı sağlayan en iyi Windows programıdır.

İndir : Adobe Acrobat Reader DC

Nitro PDF Reader

En İyi 6 PDF Okuyucu

Adobe Reader yazılımına güçlü ve hızlı bir alternatif sunan Nitro PDF Reader bilinen PDF programlarına göre hayli fonksiyonel özellikler sunuyor. Program txt, html, bmp,gif, jpg, png, tif, doc, docx, xls, xlsx, ppt ve pptx gibi pek çok formattaki belgeyi PDF formatına dönüştürebilir.

Diğer birçok ücretsiz PDF okuyucunun aksine Nitro ile dijital kimliğinizi kullanarak formları doldurabilir ve belgelerinizi imzalayabilirsiniz. Ayrıca notlar ekleyebilir, görüntüleri çıkarabilir veya bir PDF’yi düz metin belgesine dönüştürebilirsiniz.

İndir : Nitro PDF Reader

Program kullanarak yada programsız PDF boyutu küçültme işlemini PDF boyutu nasıl küçültülür yazımızda ele alacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu