Facebook Messenger Uygulamasından Nasıl Çıkış Yapılır ?

Facebook Messenger Uygulamasından Nasıl Çıkış Yapılır ?

Bu yazımızda Facebook Messenger oturumu nasıl kapatılır, Facebook Messenger Uygulamasından Nasıl Çıkış Yapılır anlatacağız.

Facebook Messenger Uygulamasından çıkış yapmanız için verileri sil gibi şeylerle uğraşmanıza gerek yok. Şimdi Messengerdan nasıl çıkış yapılır bakalım.

Facebook Messenger Uygulamasından Nasıl Çıkış Yapılır ?

Facebook Messengerdan çıkış yapmak için aşağıdaki adımları izleyin;

1 – Ayarlar’a girin

2 – Güvenlik Ayarları’na girin

3 – Güvenlik ayarları kısmında en sonda ‘Giriş yaptığın yer”e tıklayın. Burada hesabınızın hangi cihazlarda açık olduğunu göreceksiniz.

Facebook Messenger Uygulamasından Nasıl Çıkış Yapılır

4 – Burada “Çıkış Yap” butonuna basarsanız Facebook messengerdan çıkış yapabilirsiniz.amen çıkış yapmanızı sağlar. Messenger, tarayıcınızda Facebook ile otomatik senkronize olduğundan çıkış yapmanız için sizi facebook adresine yönlendirir.


Facebook Messenger diğer mesajlaşma uygulamaları kadar bir çok özelliğe sahip donanımli bir uygulama haline geldi. Buradaki yazımızda Facebook Messenger’da Kullanabileceğiniz 7 Muhteşem Özellik ‘ten bahsettik, dilerseniz okuyabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

8 yorum

  1. Veriyi silmeye gerek yok. Ayrıca facebook uygulamasında messengerden çıkış yapma özelliği mevcut. Neden tüm sitelerde çıkış özelliği yok yazıyor anlamıyorum. Ben kendi bulduğum şekilde yapıyorum: Facebook/ Ayarlar/ Güvenlik ayarları kısmında hesabımızın nerede, ne zaman, hangi cihazlarda açık olduğu görünüyor ve bu kısımda hesabımızın messengerde aktif olduğu da görünüyor. Sağdaki küçük oka tıklayınca “Sen değil misin ?” ve “Çıkış yap” seçenekleri çıkıyor. Böylece hiçbir verinizi silmeden normal bir şekilde çıkış yapabiliyorsunuz.

  2. Rica ederim. Asıl ben ilginiz ve dikkatiniz için teşekkür ederim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın