Facebook’ta Nasıl Yeni Bir Konum Oluşturulur?

Facebook’ta Nasıl Yeni Bir Konum Oluşturulur?

Facebook yer bildirimi ayarları nasıl yapılır, Facebook’ta Nasıl Yeni Bir Konum Oluşturulur. Facebook konum paylaşma nasıl yapılır?

Facebook’ta yeni konum oluşturmak için öncelikle Facebook Konum servisinin açık olması gereklidir. Konum Servislerini açmadan yeni bir konum oluşturamazsınız. (Bakınız: Facebook’ta Konum Servisleri Nasıl Açılır?)

Facebook’ta Nasıl Yeni Bir Konum Oluşturulur?

Facebook’ta yeni konum eklemek için ;

Haber kaynağının ya da kişisel kullanıcı profilinin üzerine gelinmesi ve ‘’Ne düşünüyorsun?’’ seçeneğine dokunun ve yine bu alandaki ‘’Yerini Bildir’’ sekmesini seçin.

Facebook'ta Nasıl Yeni Bir Konum Oluşturulur?

Bu alana eklemek istenen konumun ismini girin, eğer konum Facebook’ta bulunmuyorsa da ”Yeni Yer Ekle” ifadesi seçilerek ilgili konum bilgilerinin Facebook’a eklenmesi sağlanabilmektedir.

Tüm konum bilgilerinin girilmesinin ardından da sağ köşede yer alan ‘’Oluştur’’ seçeneği ile Facebook’a yeni mekân ve yeni konum ekleme işlemleri sonuçlandırılabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. Telefonumda bir kaç sorunum vardı teknolojidolabi.com sitesi sayesinde bu sorunlardan kurtuldum Teşekkürler.

  2. Harika siniz Allah razı olsun sorunum çözüldü çok teşekkür ler artık sürekli ziyaretciniz olcam

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.