FIFA 18 Nasıl Olacak ?

FIFA 18 Nasıl Olacak ?

EA Sports’un 1993’ten bu yana eskimeyen futbol oyunu serisi FIFA’nın son sürümü FIFA 18 Nasıl Olacak, FIFA 18 yenilikleri neler olacak? İşte FIFA 18’le gelen yenilikler.

Konsollarda veya PC platformunda futbol oyunlarını oynamayı seviyorsanız, artık günümüzde tek bir adet oynayabileceğiniz oyun var: FIFA serisi. EA çatısı altında geliştirilen bu seri, her sene olduğu gibi, bu sene de karşımıza yeni bir oyun ile çıkacak ve bu oyun FIFA 18 olacak.

FIFA 18’in resmi çıkış tarihi 29 Eylül 2017 olarak açıklandı. Frostbite oyun motoruyla geliştirilen FIFA 18’i PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360‘ta oynayabileceğiz. Oyunun bir de Nintendo Switch için özel bir sürümü çıkacak.

FIFA 18 Nasıl Olacak ?

İşte 5 maddede FIFA 18’de bizi bekleyen yenilikler!

1# Karakterler daha gerçekçi

FIFA 18 Nasıl Olacak

Sadece Cristiano Ronaldo, Lionel MessiRaheem Sterling, Antoine Griezmann gibi  belli başlı oyuncuların da karakteristik saha davranışları oyuna aktarılmış. Messi’nin kesik koşusu, Cristiano Ronaldo’nun kafasını yere eğip topu ayağının dışı ile ittirerek koşması gibi pek çok detay en iyi şekilde yansıtılmış.

2# Yeni Taktik Özellikleri

FIFA 18 Nasıl Olacak

Taktik ekranını yenileyen EA Games; FIFA 18’de Tiki-tak’dan tutun da gegenpressing’e kadar birçok oyun tarzlarına izin verecek. Aynı zamanda FIFA 17’deki bazı taktik hatalarının da giderilmesi bekleniyor.

3# Stadyum Atmosferi daha canlı yaşanacak

FIFA 18 Nasıl Olacak

FIFA 18’deki seyircilerin daha canlı ve atmosfere uygun olacağını belirten yetkililer aynı zamanda gol sevinçlerinde seyircilerin arasına koşma ve takım arkadaşlarınıza koşarak onlara sarılarak gole sevinebileceğinizi söyledi. Ekip, sadece seyirciler ve gol sevinçleri üzerine çalışmamış, televizyonlarda olduğu gibi maçın özel anlarına kamerayla vurgu yapmanın üzerinde de duruyorlar.

4# Genç yetenek Alex Hunter yeni maceraları ile bizimle olacak

FIFA 18 Nasıl Olacak

Premier Lig’de parlayan genç yıldız Alex Hunter yeni seride yine bizimle olmaya devam edecek. FIFA 17’deki hikayenin kaldığı yerden devam edecek.

5# FIFA 18 Nintendo Switch’de

FIFA 18 Nintendo Switch için kesin olarak yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı henüz belli değil. Ürün geliştirici Prior, her ne kadar bu konuda ağzından bir şeyler kaçırmamaya çalışsa da FIFA 18’in Nintendo Switch için de çıkacağını düşünüyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.