1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Seçme GTA San Andreas Modları

Seçme GTA San Andreas Modları

GTA San Andreas Modları

Sizler için derlediğimiz en iyi GTA San Andreas modları listesiyle oyunu tekrar oynarken daha keyifli bir oyun deneyimi geçirebilirsiniz.

Grand Theft Auto serisi ile her oyunuyla oyunculuk tarihine damgasını vurmuş ve birçok oyuncunun gözdesi olmuştur. Serinin en çok sevilen oyunları arasında birinciliğe oynayan Grand Theft Auto San Andreas da oyuncular tarafından defalarca indirilip oynanan bir oyun.

GTA San Andreas çok eski bir oyun olduğu için, yapımın grafikleri size kötü geliyor olabilir. Böyle bir durumda yapılacak en güzel şey oyunu modlamak olacaktır. Nostalji sevenler ve GTA hayranları tarafından tekrar tekrar oynanan bu oyun modlarla daha eğlenceli oluyor.

Sizler için derlediğimiz en iyi GTA San Andreas modları listesiyle oyunu tekrar oynarken daha keyifli bir oyun deneyimi geçirebilirsiniz.

GTA San Andreas modları nasıl yüklenir?

GTA San Andreas modları yüklemek için genellikle birden fazla yöntem bulunuyor. Bunun sebebi, modların türleri ve çeşitleri farklı olduğu için yüklenme şekilleri de farklı olabiliyor. Bu modların bazılarının yüklenme yöntemlerini klasör içerisindeki Readme isimli metin belgelerinden okuyabilirsiniz ancak birazdan paylaşacağımız modların çoğunu yüklemeniz için gerekli olan yöntem CLEO programı.

CLEO’nun son versiyonunu buraya tıklayarak indirin. Ardından San Andreas için gerekli olan yüklemeyi gerçekleştirin. Bu adımı yaptıktan sonra dosyalar otomatik olarak San Andreas klasörüne eklenecektir. Bunun ardından aşağıda CLEO ile yüklenebilecek modların dosyalarını GTA San Andreas klasörü içerisindeki CLEO klasörüne atarak modları yükleyebilirsiniz.

En İyi GTA San Andreas Modları

Gravity Gun

Seçme GTA San Andreas Modları

Gravity Gun modu size hedefinizdeki bir kişinin ayaklarını yerden keserek kendinize çekme ve ileriye doğru fırlatma olanağı veriyor. Oyun modunu eğlenceli kılan nokta, size verilen silahın yalnızca NPC (Oyuncu Olmayan Karakter) üzerinde çalışmakla sınırlı kalmamasıdır. Oyuncu olmayan karakterlerin dışında herhangi bir nesnenin üzerinde de çalışır.

First-Person View

Seçme GTA San Andreas Modları

First-Person View olarak adlandırılan bu oyun modu ise GTA serisinin son oyununda da olduğu gibi birinci şahıs nişancı moduna geçmenize olanak tanıyor.

Overdose Effects

Seçme GTA San Andreas Modları

Overdose Effects modu oyundaki patlamaları daha gerçekçi hale getirerek size daha yeni nesil deneyimi sağlıyor.

Cheat Menu

Seçme GTA San Andreas Modları

Cheat Menu hile kodları ile uğraşmak istemeyen oyunculara büyük bir kolaylık sağlıyor. Bu oyun modunu kullanarak pratik bir şekilde istediğiniz hileyi kullanabilirsiniz.

GTA V ENB

Seçme GTA San Andreas Modları

GTA V ENB modu, San Andreas’ı oyun geliştirmede kullanılan son teknolojilerle geliştirilen bir oyuna dönüştürür. GTA 5’in grafik kalitesine yakın bir grafik kalitesi elde etmek için bu oyun modunu indirebilirsiniz.

Parkour

Seçme GTA San Andreas Modları

Parkour modunda toplamda 65 hareket yapmanıza olanak tanıyor. Bu oyun modu sayesinde geri ve öne takla atma başta olmak üzere birçok şekilde takla atabilirsiniz.

Switch Character

Seçme GTA San Andreas Modları

Switch Character modu, Grand Theft Auto V isimli oyunda mevcut olan bir özelliği San Andreas’a getiriyor. Switch Character, modun isminden de anlaşılacağı üzere karakterler arasında geçiş yapmanıza olanak tanır. Mod Cesar, Sweet ve CJ arasında geçiş yapıyor ama siz bu karakterlerin modelini değiştirerek San Andreas’a Michael, Trevor ve Fraklin’i getirebilirsiniz.

Tuning Mod

Seçme GTA San Andreas Modları

Tuning Mod ile birlikte artık araçlara daha fazla parça ekleyebiliyor, bu parçaları istediğiniz şekilde yerleştirebiliyorsunuz.

HD Weapons

Seçme GTA San Andreas Modları

HD Weapons mod paketi, oyundaki silahların görünümünü değiştirerek silahları çok daha net ve çok daha güzel bir hale getiriyor. Oyundaki basit 2D silah modellemelerinin hepsi tamamen değiştiriliyor ve HD hale geliyor. Eğer oyundaki silahların görünümünü daha iyi hale getirmek istiyorsanız, bu modu kullanmanızı tavsiye ederiz.

New Effects V1

Seçme GTA San Andreas Modları

New Effects V1 modu oyundaki su, ışık, ateş, patlama gibi birçok efektin görünümünü değiştiriyor ve daha modern hale getiriyor. Bu şekilde San Andreas’taki efektler fazlasıyla güzel hale geliyor.

GTA United

Seçme GTA San Andreas Modları

GTA United isimli bu mod, GTA San Andreas haritasının yerine GTA 3’ün veya GTA Vice City’nin haritasıyla oynayabilmenizi sağlıyor. Bu modla birlikte birçok binanın içine erişim sağlanıyor, eski oyunlardaki çeteler San Andreas’a ekleniyor ve bunun yanı sıra bu oyunların radyo istasyonları da araçlarda dinlenebiliyor.

Yorum Yap