Günlük yapılacaklar listesi yapma uygulamaları

Alışveriş listesi yada yapmanız gereken işleri unutuyor musunuz? Günlük yapılacaklar listesi yapma uygulamaları ile yapılacak işlerinizi programlayabilirsiniz.

Yapılacak bir işi unuttuğumuz zor rsatlanan bir şey değildir. Akan zamanın temposu içerisinde belkide sizin için hayatı önem taşıyan şeyleri unutmamanız yada unuttuysanız bile sizlere bu işleri hatırlatacak yardımcılara ihtiyacınız var. Örneğin sevdiklerinizin doğum günlerini akılda tutmaya çalışmak, bu bilgi çağında pek de mümkün değil. Veya hatrını sormak için aramak istediğiniz arkadaşlarınızı sürekli unutuyor olabilirsiniz.

Android yada IOS cihaz kullanıyorsanız Günlük yapılacaklar listesi yapma uygulamaları bu sıkıntınıza çare olabilir.

Yapılacaklar Listesi Oluşturma Uygulamaları

Bazılarının tek görevi yapılacak listesi oluşturabilmekken bazı uygulamalar ise çok geniş kapsamlı bir not uygulaması. En iyi yapılacaklar listesi programı  listemizde bulunan Google Keep, Evernote gibi uygulamalar sayesinde sadece liste oluşturmakla kalmayacak notlarınızı sesli veya görüntülü olarak da kaydedebileceksiniz.

Todoist

Günlük yapılacaklar listesi yapma uygulamaları

Tasarım anlamıyla sağlam bir seçimdir. Akıllıca hazırlanmıştır ve yapılacaklar listesi uygulaması olarak en prestijli seçeneklerden biridir. Todoist, süper kullanıcı dostu arayüzüyle biliniyor. Alt görevler oluşturmanıza, son tarihleri atamanıza ve görevleri renklerine göre sıralamanıza izin veren mükemmel bir sisteme sahiptir. Ayrıca Gmail, IFTTT ve benzer çeşitli popüler üçüncü parti uygulamalarla da entegredir.

[appbox googleplay com.todoist] [appbox appstore 572688855]

Trello

Günlük yapılacaklar listesi yapma uygulamaları

Trello gerçekten iş ortamları için özel bir uygulama. Birçok küçük şirkette, görevleri yönetmek için harika bir seçenek. Her proje bir “masa” şeklinde temsil edilir ve daha sonra o masaya farklı projeler atayabilirsiniz. Trello bunlara “kartlar” adını verir. Bir iOS / Android sürümü var, ancak aynı zamanda görevleri oluşturmak ve yönetmek için PC veya Mac sürümleri oldukça kullanışlıdır.

[appbox googleplay com.trello] [appbox appstore 461504587]

Google Görevler

Günlük yapılacaklar listesi yapma uygulamaları

Yapılacaklar uygulaması sahnesinde oldukça yeni olan Google, pazardaki en popüler görev listesi uygulamalarını hedefliyor. Basit, güzel ve kullanımı kolay olan Google Tasks, tasarım ve arayüz anlamında oldukça başarılıdır. Uygulamanın en iyi olduğu alan görev takibidir. Eğer kullanıyorsanız Gmail ile sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir.

[appbox googleplay com.google.android.apps.tasks] [appbox appstore 1353634006]

Evernote

Günlük yapılacaklar listesi yapma uygulamaları

Tek satır notlar yerine uzun notlar almaya ihtiyaç duyuyorsanız burada en iyi seçenek Evernote uygulamasıdır. Bir başka yapılacaklar listesi uygulaması olarak Evernote, sezgisel çalışır ve günlük görevleri takip etmeyi kolay hale getirir. Sadece metinden ziyade, ses kayıtları, resimler ve daha birçok şeyle not almayı destekler. Bu nedenle, eğer daha “görsel” insanlardan biriyseniz Evernote sizin içindir.

[appbox googleplay com.evernote] [appbox appstore 281796108]

Wunderlist

Günlük yapılacaklar listesi yapma uygulamaları

Bizim için favori yapılacaklar uygulamasıdır. Bu uygulama yıllardır markette ve kullanım kolaylığı ile süper keskin GUI’ı (grafiksel kullanıcı arayüzü) tarafında rakipsiz kalmaya devam etmektedir.
Apple App Store da dahil olmak üzere birçok platformda yılın uygulaması seçildi. Kısacası, kategoriye göre farklı görev listeleri oluşturabilir ve daha sonra bunları başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Örneğin, eğer eşiniz sizi markete gönderirse, alışveriş listesini birbirinizle paylaşabilir ve her ikinizde de anında düzenleme yapabilirsiniz. İşbirliği anlamında oldukça başarılıdır. Ayrıca günümüzde teknoloji pazarındaki en popüler sohbet uygulamalarından biri olan Slack ile tam entegredir.

[appbox googleplay com.wunderkinder.wunderlistandroid] [appbox appstore 406644151]

Google Keep

Günlük yapılacaklar listesi yapma uygulamaları

Yapılacaklar listesi uygulaması dediğimizde Google tarafından geliştirilen not alma ve iş listesi hazırlama uygulaması olan Google Keep’ten bahsetmeden geçmek olmaz. Google‘ın daha çok not alma amaçlı çıkardığı uygulama ile ayrıca yapılacaklar listesi hazırlayıp kontrol edebilirsiniz.

[appbox googleplay com.google.android.keep] [appbox appstore 1029207872]

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu