Hayat kurtaran uygulamalar

Akıllı telefonunuzu can güvenliğiniz sağlamak için kullanabilirsiniz. Gecenin bir yarısı ilaç almanız gerekti; ya da kazanın ortasındasınız ve yaralıya ilk yardım müdahalesi yapmanız, acil numaraları armanız gerekiyor; ya da şehirde tek başınıza yürürken birinin sizi takip ettiğini hissettiniz. Hayatın türlü türlü hali var. Siz en iyisi teknolojiyi avantajınıza çevirin; kendinizi ve sevdiklerinizi istenmedik durumlardan kurtarın. İşte sizin seçtiğimiz hayat kurtaran üç uygulama.

Eczane

Eczane” uygulaması, Türkiye’nin birçok ilindeki nöbetçi eczaneleri bulmanıza yardımcı oluyor. Bir kere dokununca sizin bulunduğunuz ildeki eczaneleri, ilçelere ayırarak, isimleri, adresleri ve telefon numaralarıyla listeliyor. İstediğiniz eczaneyi aramak için, telefon numarasının üzerine basmanız yeterli. Tasarımı oldukça sade ve kullanımı kolay. Bilgilerin güncellenmesi bazen geciktiği için, eczaneleri gitmeden önce aramanızı öneririm. Ama denediğim diğer eczane uygulamaları arasında, en günceli ve güveniliri iMobilecode’unki oldu. Ancak geliştirebilecek birçok özelliği var. Bazı iller eksik ve haritada eczaneleri gösterip, yön tarifi vermiyor.

Hayat kurtaran uygulamalar

Eksik iller ve ilçeler için uygulama geliştiricilerini e-mail ile talep edebiliyorsunuz. (contact@imobilecode.com ) Uygulamanın şu an desteklediği iller bu şekilde: Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin, Muğla, Samsun ve Tekirdağ.

1 2 3Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu