İndirimli League of Legends RP Kopazar.com’da!

League of Legends, 10 kişinin 5’erli 2 takıma ayrıldığı ve 100’den fazla karakterden birini seçip karşılıklı yetenekleri ile karşılaştıkları gerçekten ilginç bir oyundur. Oyunculara sorsanız oyuncuların yarısından fazlası oyundan nefret ediyordur ancak halen daha oynamaya devam etmektedirler. Çünkü oyunda her maç tamamen farklı bir oyunmuş hissi vermekte ve oyuna sürekli olarak güncelleme gelmektedir. Bu da oyuncuların oyunda kalmasını, oyuna bağlanmasını sağlamaktadır.

Oyuna bu güncellemeler ile de sürekli olarak yeni içerikler eklenmekte ve oyuncular bu içerikleri satın almaktadırlar. Bu içerikleri satın alırken de Riot Points adında bir para birimi kullanmaktalar ve bu para birimini de gerçek para ile satın almaktadırlar. Kopazar.com da bu oyun içi para birimi olan RP’yi yapmış olduğu anlaşmalar ile oyun içerisinde satın alırken oyuncuların ödeyeceği fiyattan daha uyguna satmaktadırlar. Böylece almak istediğiniz oyun içi içeriğe daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz. Kısacası Kopazar.com üzerinden indirimli olarak LoL RP satın alabilirsiniz!

Kopazar’dan LoL RP Nasıl Satın Alınır?

İndirimli League of Legends RP Kopazar.com’da!

  1. Kopazar.com üzerinden alışveriş yapmak istediğiniz zaman öncelikle almak istediğiniz ürünü belirlemelisiniz ve bunun ardından siteye bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Tabi ki bunların öncesinde siteye üye değilseniz üye olmanız gerekiyor
  2. Üye olduktan ve bakiye yükledikten sonrasında LoL RP sayfasına giriş yapıyorsunuz ve buradan size uygun olan RP seçeneğini satın alıyorsunuz.
  3. Satın aldıktan sonra karşınıza çıkan yönergeleri takip ederek RP kodunuzu kopyalıyorsunuz.
  4. RP kodunuzu kopyaladıktan ya da not aldıktan sonra yine Kopazar’ın League of Legends RP sayfasında yer alan yönergeleri takip ederek RP’nizi hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Kopazar’a bakiye yüklerken tamamen güvenilir olan ödeme ortakları ile bakiyenizi herhangi bir şüphe olmadan yükleyebilirsiniz. Kopazar 15 yılı aşkın bir süredir e-pin sektöründe hizmet vermektedir, bundan dolayı alacağınız ürünlerde “herhangi bir sorun olur mu ya da sorunlarım çözüme kavuşturulur mu” gibi şüpheler duymayınız.

RP ile Neler Alınabilir?

League of Legends oyunun sürekli olarak güncellendiğini ve oyuna yeni içeriklerin eklendiğinden zaten bahsetmiştik. Tabi bu güncellemeler ile yeni şampiyonlar oyuna eklenmekte, bunun yanı sıra tabi ki şampiyonlar için oyuncuların ilgisini çekecek kostümler, simgeler vs. de oyuna sürekli olarak eklenmektedir. Bu içeriklerin en çok tercih edilenleri sizin de tahmin edebileceğiniz üzere RP ile oyunda satılmakta ve oyuncular da Kopazar’dan uygun fiyatlara RP alarak, LoL mağazasındaki ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Böylece oyuncular hem istedikleri içeriklere sahip olarak oyunu kendilerince daha güzel hale getirip oyundan zevk almaktadırlar hem de oyun yapımcılarını RP satın alarak desteklemektedirler. Hemen sen de Kopazar.com’dan indirimli LoL Rp Satın al ve sevdiğin kostümle oyna!

Sizler de Kopazar.com üzerinden League of Legends RP gibi diğer neredeyse tüm oyunlar için uygun fiyatlarla e-pin alabilir, sevdiğiniz oyunları istediğiniz gibi oynayabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu