Instagram Bağlantılı Hesapları Kaldırma

instagram bağlantılı uygulama kaldırma

Son güncelleme: 28 Aralık 2018

Merhaba. Bu yazımızda Instagram bağlantılı hesapları kaldırma (Örneğin İnstagram – Facebook, Instagram – Twitter) nasıl yapılır anlatacağız.

Instagram üzerinden yaptığınız işlemleri farklı hesaplar ile bağlantılı hale getirebilir ve paylaştığınız resimleri ve videoları o hesaplarınızada aktarabilirsiniz. Böylelikle Instagram üzerinden yaptığınız paylaşımlar doğrudan diğer sosyal medya hesaplarında da görüntüleniyor.

Örneğin, Instagram üzerinden paylaştığınız bir resmi aynı anda Facebook hesabınıza gönderebilir ve oradan da paylaşabilirsiniz. Bu size daha hızlı bir paylaşım işlemi getirecektir.

Fakat paylaşımlarınızı diğer sosyal medya uygulamalarında gözükmesini istemiyorsanız bu durumda da diğer sosyal medya hesapları ile yaptığınız bağlantıyı kaldırmanız gerekiyor.

Instagram hesabınızın başka sosyal ağlarla bağlantısını kesmek (Örneğin İnstagram – Facebook, Instagram – Twitter) ve bu ağlarda Instagram gönderisi paylaşmayı durdurmak için:

Instagram profilinizden “Ayarlar” bölümüne  ve sonrasında “Bağlantılı Hesaplar” bölümüne giriş yapınız.
instagram bağlantılı uygulama kaldırma


Bu alanda karşınıza birçok sosyal medya hesabı çıkacaktır. Buradaki bölümde ise istediğiniz kaldırabilir yada onaylayıp giriş işlemi yapabilirsiniz.
instagram bağlantılı uygulama kaldırma
Facebook, Twitter gibi sosyal hesaplar bulunuyor. Bunları eklediğiniz zaman ise Instagram hesabınız ile bağlantı kurularak kişi listeniz aktarılacaktır ve hesap üzerinden daha çok kişiye ulaşabilir ve arkadaşa sahip olabilirsiniz.

] }

2 yorum

Süleyman  -  26 Kasım 2019 / 02:55

bu problemide sayenizde çözmüş oldum saolun

çok teşekkürker..sayenizde sıkıntı bitti…

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol