Instagram’da BFF Nedir, Neden Kullanılır?

Instagram’da BFF Nedir, Neden Kullanılır?

Son güncelleme: 19 Ağustos 2016

Instagram’da BFF Nedir, Neden Kullanılır? BFF’yi  kullanan kişiler tabi anlamını biliyor ancak bazıları da bunun anlamını bilmeden sadece görüp geçiyorlar.

Instagram ve diğer platformlarda bu tarz kısaltmalar kullanılmakta. İnternet üzerindeki konuşmalarda kısaltmalar kullandığımız gibi durum güncellemelerin de ve Instagram fotoğraf açıklamalarının altında kısaltmalar yer almakta. Bu kısaltmalar çoğu kişi tarafından bilinçli bir şekilde kullanılmakta ve bir anlam ifade etmekte. Tabi çoğu kişi için bir anlam ifade etse de bazıları anlamını bilmediği için Instagram ekranına bakıp kalıyor.Peki BFF ne demek?

Instagram’da BFF Nedir, Neden Kullanılır?

Instagram gibi fotoğraf paylaşma ağlarına fotoğraf atan kullanıcılar çoğu zaman arkadaşları ile beraber foto atmakta. Bunlar genelde en samimi olduğumuz arkadaşlarımız olmakta.

Samimi olduğumuz arkadaşlarımız ile fotoğraf attığımızda fotoğrafın açıklamasına Bff yazarız. Bu kısaltmanın açılımı best friends forever şeklindedir. Buda Türkçe olarak ” Sonsuza kadar en iyi arkadaş ” şeklinde açıklanmakta. O samimi olduğumuz arkadaşımıza olan sevgimizi göstermek için #bff şeklinde etiket kullanabiliriz. Tabi bu etiketi paylaştığımız arkadaşımızın da bilmesi lazım aksi taktirde arkadaşınız ” Allah Allah bff yazmış o da ne ki ” şeklinde kafasında soru işaretleri bulundurabilir.

Bu sayfamızda sizlerle beraber bff ne demek sorusuna bff nedir konusu altında cevap vermeye çalıştık.

Instagram için 10 İpucu

] }

2 yorum

catalcalılı  -  13 Kasım 2019 / 10:52

Adamin kralisin guzel insan sana helal olsun cok tesekkurler

karizmacoccuks  -  8 Aralık 2019 / 17:13

Harika bir çalışma olmuş, Teşekkürler

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol