Instagram’da Videoları Görüntüleyenleri Görme

Instagram'da Videoları Görüntüleyenleri Görme

Son güncelleme: 3 Ekim 2017

Instagram videolarınızı kaç kişi izlemiş, kaç kişi beğenmiş, bunlar kimler merak ediyorsanız Instagram videolarını izleyenleri görme, Instagram’da Videoları Görüntüleyenleri Görme nasıl yapılır yazımızda bulabilirsiniz.

Instagram sürekli güncellenen bir uygulama ve bu güncellemeler ile bir çok yeni özelliği bünyesine katıyor. Instagramda paylaştığınız videoların ne kadar görüntülendiğini ve kim tarafından izlendiğini kolaylıkla görebilirsiniz.

Instagram’da Videoları Görüntüleyenleri Görme

Görüntüleyenleri Görme özelliği sadece videolar için geçerlidir.

Instagram’da Videoları Görüntüleyenleri Görme için video paylaşımınızı hemen altında yer alan kullanıcı adınızın üzerinde bulunan görüntüleme sayısına tıklayınız. Bu bölüme tıkladıktan sonra videonuzun kaç kişi tarafından görüntülendiğini görebilirsiniz. Sayfanın alt kısmında ise beğenenlerin listesi görülmektedir.

Instagram'da Videoları Görüntüleyenleri Görme

Yukarıdaki adımları uygulayarak paylaştığınız videoyu kaç kişinin seyrettiğini ya da beğendiğini görebilirsiniz.

Instagram videosunun görüntüleme sayısı alması için az 3 saniyelik kısmının izlenmiş olması gerekir. 3 sanyienin altındaki izlemeler görüntülenme sayısına etki etmez.


Instagramda yorum kapatmanın yanında artık istenmeyen yorumlarıda engelleyebilirsiniz. Instagram Yorum Engelleme Nasıl Yapılır resimli olarak buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol