1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. Instagram’dan Nasıl Video İndirilir?

Instagram’dan Nasıl Video İndirilir?

Instagram'dan Nasıl Video İndirilir?

Instagram video indirme uygulamaları yada Instagram video indirme siteleri ile Instagram’dan Nasıl Video İndirilir yazımızda detaylı olarak anlatacağız.

Instagramdan video indirmek çok kolay bir işlemdir.

Instagram üzerinde gördüğünüz fotoğrafları ve videoları, daha sonra izlemek, düzenlemek ve başka bir şekilde kullanmak için kaydetmek isteyebilirsiniz. Instagram kendi sitesinde böyle bir şeye imkan vermiyor olsa bile bunu program, tarayıcı veya uygulamalar vasıtası ile yapabilirsiniz.

Bu yazımızda Instagram video indirme uygulamaları yada Instagram video indirme siteleri‘ni tanıtacağız.

Instagram’dan Nasıl Video İndirilir?

Beğendiğiniz Instagram videolarını indirmek istiyorsanız aşağıdaki uygulama yada web sitelerini kullanabilirsiniz.

1# 4K Stogram

4K Stogram ücretsiz bir Instagramdan video indirme programı. Birçok programın aksine bu uygulamada elle URL’leri kopyalayıp yapıştırmanıza gerek yok. 4K Stogram kullanıcı adını kullanarak video ve fotoğrafları bulabiliyor.

Instagram'dan Nasıl Video İndirilir?

Hatta programı doğrudan kendi Instagram hesabınıza da yönlendirebilir, otomatik olarak tüm fotoğrafları indirebilirsiniz.

.::  4K Stogram İndir

2# WinX YouTube Downloader

Birçok video indirme programı aslında Instagram özelliğine sahip değil fakat WinX YouTube Downloader bunların arasında bir istisna. 4K Stogram gibi Instagram’a özel optimizasyonu yok fakat 300’ün üzerinde farklı siteyle birlikte çalışabiliyor. Instagram’ın yanı sıra YouTube, Vimeo ve Facebook gibi platformlardan da video indirme yapmak mümkün.

Instagram'dan Nasıl Video İndirilir?

Yapmanız gereken tek şey ise web tarayıcınızdan video URL’sini kopyalamak ve sol üstteki ‘Add Link’ ikonuna tıklamak. YouTube logosu ise sizi meraklandırmasın çünkü sadece arayüzle ilgili bir durum.

.:: WinX YouTube Downloader indir

3# Free Instagram Download

Bir diğer Instagram video indirme programı da Free Instagram Download olurken, kendisini kullanmak son derece basit. Tek yapmanız gereken web tarayıcınızda bir Instagram videosu açmak, bağlantı adresini kopyalamak ve daha sonra da yeşil renkli ‘Paste’ ikonuna tıklayarak MP4 formatında indirmeyi başlatmak.

Instagram'dan Nasıl Video İndirilir?

Her şey bu kadar basit ols ada, Tools menüsünün altında indirmeleri özelleştirmek için bolca seçenek bulacaksınız. Örneğin indirmeleri proxy ile yapabilir veya indirmeler tamamlandığında PC’nin kapanması talimatını verebilirsiniz.

.:: Free Instagram Download İndir

4# DownloadGram

Instagram’dan Nasıl Video İndirilir yazımızda sırada Download Gram sitesi var.

DownloadGram, web tabanlı bir Instagramda video ve fotoğraf indirme servisi . Tek ihtiyacınız olan bir tarayıcıyken, aynı zamanda reklam sayısı da epey az. Buna rağmen arayüzü biraz garip. Video URL’sini kopyalayıp Download tuşuna basıyorsunuz. Bir süre sonra ikinci bir ‘Download again’ ikonu beliriyor.

Instagram'dan Nasıl Video İndirilir?

Seçtiğiniz videolar ise MP4 formatında kaydediliyor ve kalite ayarları veya klasör seçeneği mümkün değil. Fakat bunlar sizi rahatsız etmiyorsa ve hızlı şekilde 1-2 video indirme derdindeyseniz kesinlikle tavsiye ederiz.

.:: DownloadGram Sitesine git

5# Instagram Video Downloader

Bu da bir diğer web tabanlı Instagram video indirme aracı ve eksikleri olsa da işini hızlı, verimli bir şekilde yapıyor.

Video URL’nizi yapıştırdıktan sonra size mini bir medya oynatıcısında videonuz gösteriliyor ve böylece kaydetmeden önce tekrar kontrol edebiliyorsunuz.

Instagram'dan Nasıl Video İndirilir?

Daha sonra sağ alttaki ikona tıklayarak videoyu indiriyorsunuz, MP4 formatında kaydediyorsunuz.

.:: Instagram Video Downloader Sitesine git

Yorum Yap

Yorum Yap