Mobil

Android’i Rahatlatan 5 Uygulama

0
(0)

Akıllı telefon ve tablet kullanıcılarından çoğunlukla Android kullanıcılarının performans sorunları yaşadığı biliniyor. Özellikle giriş seviye cihazlardaki depolamadan, işlemci performansına kadar pek çok etken, Android telefon ve tablet kullanıcılarını, kullandıkları cihazlardan soğutmakta.

 

İşinize yarayacak 5 başarılı Android uygulaması

Peki, Android telefon ve tabletlerin performansını arttırmak için kullanabileceğimiz başarılı uygulamalar yok mu? diye soruyorsanız, doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz. Bu yazımızda, Android cihazların işlemci ısısından pil performansına, pek çok sorununu çözecek uygulamaları, sizler için sıralıyoruz. İşte Android telefon ve tabletleri rahatlatacak 5 uygulama.

Power Clean

Android telefon ve tabletinizdeki gereksiz dosya ve verileri temizleyebileceğiniz en iyi uygulamalardan biri olan Power Clean, küçük boyutu işe giriş seviye cihazlarda bile sorunsuz kullanılabiliyor.

Power Clean

Power Clean uygulamasını indir.

Avast Battery Saver

Android için en iyi pil tasarrufu uygulamalarından biri oolan Avast Battery Saver ile akıllı telefon ya da tabletinin pil performansından şikayetçi olan kullanıcılar, sorunlarını büyük oranda çözebilirler.

Avast Battery Saver

Avast Battery Saver uygulamasını indir.

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

1 2Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

TeknolojiDolabı'ndan ayrılmak üzeresiniz.

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.