Mobil

iPhone İçin En İyi 10 VPN Uygulaması

VPN nedir, VPN nasıl kullanılır, İphone’a VPN nasıl kurulur daha önceki yazılarımızda anlatmıştık. Bu yazımızda iPhone İçin En İyi 10 VPN Uygulaması nı sizler için derledik.

iPhone İçin En İyi 10 VPN Uygulaması

App Store’da iPhone için düzinelerce kullanılabilir VPN uygulaması vardır.  Bu uygulamalar internet tehditlerine, vb çevrimiçi veri önlemek, web etrafında sizi izlemesini, online varlığınızı anonim hale getirerek güvenli ağ bağlantısını sağlayarak kısıtlı veya engellenen etki erişimde size yardımcı olur.

İşte sizler için seçtiğimiz iPhone İçin En İyi 10 VPN Uygulaması

1 . TunnelBear

TunnelBear

TunnelBear internet trafiğinizi yönlendirmek ve dünya üzerinde farklı bir ülkeden internete giriyormuşsunuz gibi görünmek için kullanabileceğiniz başarılı bir programdır. Böylelikle internet üzerinde anonim olarak özgürce gezinerek kimliğinizi saklayabilirsiniz.

TunnelBear size seçebileceğiniz farklı lokasyonlar sunmaktadır. Aylık 500MB ücretsiz kotası bulunmaktadır.

.:: TunnelBear İndir ::.

2. VPN by SurfEasy

VPN by SurfEasy

App Store’nin bir diğer beğenilen VPN uygulaması VPN by SurfEasy. Uygulama varsayılan olarak en iyi lokasyonu seçiyor ancak dilerseniz siz istediğiniz lokasyonu tercih edebiliyorsunuz. VPN by SurfEasy ücretsiz olarak 250 MB veri trafiği vermektedir.

.:: VPN by SurfEasy indir ::.

3. Hotspot Shield

Hotspot Shield

iOS platformunda en yüksek kullanıcı beğenisi alan VPN uygulamalarından biri de Hotspot Shield. Bu uygulama ilk girişte sizden giriş yapmanızı veya yeni kayıt oluşturmanızı istiyor ancak isterseniz bu kısmı geçebilirsiniz.

Hotspot Shield lokasyon olarak sizi amerika bağlantısına yönlendiriyor. Eğer başka bir ülke lokasyonunu kullanmak isterseniz ücretli versiyona geçmeniz gerekiyor.

.:: Hotspot Shield indir ::.

4. BetterNet

BetterNet

BetterNet minimal yapıya sahip hızlı ve App Store’da beğenilen bir VPN uygulaması.

Bu uygulamayı ücretsiz olarak kullandığınız zaman sadece 8 ABD şehirinden birini seçebiliyorsunuz.

.:: BetterNet indir ::.

5. VPN in Touch

VPN in Touch

iPhone için en iyi VPN uygulamalarından bir diğeri VPN in Touch. Bu uygulama hakkında ilk bilmeniz gereken şey kayıt yaptırmanız gerekiyor. Uygulamaya kayıt yaptırdığınız zaman premium versiyonu 6 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

.:: VPN in Touch indir ::.

6. VPN Proxy by Seed4.Me

VPN Proxy by Seed4.Me

VPN Proxy, çevrimiçi gizliliğinizi korumak ve bazı bölgelerde yasaklı sitelere girmek için kullanabileceğiniz iPhone için geliştirilmiş bir diğer başarılı VPN uygulaması.

.:: VPN Proxy by Seed.Me indir ::.

iPhone İçin En İyi 10 VPN Uygulaması yazımıza devam ediyoruz.

7. VPN Master Free

VPN Master Free

VPN Master, iPhone için geliştirilmiş oldukça kullanışlı arayüze sahip hızlı bir VPN uygulaması. Uygulama varsayılan olarak size en hızlı bağlantıyı sağlayan lokasyonu kullanıyor. Uygulamanın ücretsiz versiyonunda seçebileceğiniz yedi lokasyon bulunuyor.

.:: VPN Master Free indir ::.

8. Opera VPN

Opera VPN

Opera tamamen ücretsiz bir tarayıcı ve VPN uygulaması. Uygulamayı yükleyip VPN profilinizi tamamladıktan sonra web’de güvenle dolaşmaya başlayabilirsiniz. Opera VPN size en hızlı internet deneyimi sunmak için bulunduğunuz yere yakın bir ülkeye bağlanır. Ancak siz sunulan 5 ülkeden birini seçebilirsiniz.

.:: Opera VPN indir ::.

9. KeepSolid VPN Unlimited

KeepSolid VPN Unlimited

KeepSolid’in sunduğu ve iPhone’da kullanabileceğiniz bir diğer VPN uygulaması KeepSolid VPN Unlimited. Uygulamayı kullanabilmek için yeni bir kayıt oluşturmanız veya Facebook ya da Google ile bağlanmanız gerekmektedir.

.:: KeepSolid VPN Unlimited indir ::.

10. Free VPN HexaTech

Free VPN HexaTech

Freee VPN HexaTexh, işini iyi yapan ve hızlı bir VPN uygulaması. Uygulamanın en güzel yanı her hangi bir kayıt istememesi. Kötü yanı ise bağlanılan lokasyonun dışında bir yer seçilememesi.

.:: Free VPN HexaTech indir ::.

iPhone’da VPN Nasıl Kaldırılır?

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu