Sosyal Medya

Konum Atma Uygulamaları

Konum paylaşma uygulamaları ile tek seferlik yada canlı konum paylaşabilirsiniz.

Bulunduğunuz konumu ister tek seferlik isterseniz haraketli olarak paylaşabileceğiniz en iyi konum atma uygulamalarını sunuyoruz.

Birisine bulunduğunzu adresi tarif etmekte zorlanıyorsanız konum atma uygulamaları tam bu sırada imdadınıza yetişiyor. Canlı konum atma yada gerçek zamanlı konum paylaşma özelliği bulunna bu uygulamalar ile artık buluşmaları sorun etmeyeceksiniz.

Konum atma uygulamaları

İster tek seferlik konum istersenizde hareketli konum paylaşmak için kullanabileceğiniz en iyi konum uygulamaları şunlar:

  • WhatsApp
  • Google Haritalar
  • GeoZilla Family Locater
  • Glympse
  • Facebook Messenger

Whatsapp

Konum Atma Uygulamaları

Whatsapp’ı bilmeyen zaten yok. Whatsapp ile ister tek seferlik konum istersenizde hareketli konum atabilirsiniz.

WhatsApp Messenger
Price: Free
‎WhatsApp Messenger
Price: Free

Google Haritalar

Konum Atma Uygulamaları

Google Haritalar uygulaması oldukça geniş bir mekan veritabanına sahip. Kafeler, barlar, restoranlar, parklar ya da müzeler gibi bir çok yerin konumunu uygulama üzerinden kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Google Haritalar
Price: Free

GeoZilla Family Locater

Konum Atma Uygulamaları

GeoZilla Family Locater ileaile bireylerini ekleyerek konumlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. Uygulama sayesinde aileden herkesin nerede olduğunu anlık olarak görebilir, işe veya okula vardığında, eve geldiğinde anlık olarak bildirim alabilirsiniz.

Glympse

Konum Atma Uygulamaları

Glympse bulunduğunuz yeri paylaşmanın en kolay yoludur. Eğer Glympse akıllı telefonunuzda yüklü ise aynı uygulamaya sahip arkadaşlarınızın nerede olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Glympse
Price: Free

Facebook Messenger

Konum Atma Uygulamaları

Facebook Messenger, yerleşik konum paylaşma özelliği ile o an bulunduğunuz konumu arkadaşlarınızla paylaşabilmenize imkan tanıyor. Konumu paylaştığınız kişi bir harita uygulaması yardımı ile yönlendirme bilgilerini edinebiliyor.

Messenger
Price: Free
‎Messenger
Price: Free

Telefondan konum nasıl atılır yazımızda; Whatsapp konum gönderme, Google konum gönderme, Facebook konum gönderme ve SMS ile konum gönderme nasıl yapılır detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Son Güncelleme: 24 Kasım 2021

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error: Bu içerik koruma altındadır!