Lenovo Miix 720 Özellikleri

Lenovo Miix 720 Özellikleri 1

Lenovo’nun  yeni ikisi bir arada bilgisayarı Lenovo Miix 720 Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatını yazımızda bulabilirsiniz.

Çıkarılabilir yapısı sayesinde tablet veya dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen Miix 720, Lenovo’nun geliştirmiş olduğu Active Pen 2 ekran kalemi ile birlikte geliyor.

Lenovo Miix 720 Özellikleri

Lenovo Miix 720 serisi 12 inç ekran ile beraber gelirken 14,6 mm gibi ince bir tasarıma ve sadece 1.1 kg ağırlığına sahip. Bu sayede de tablet modelleri içerisinde öne çıkacağına kesin gözü ile bakılan modelin sunduğu ayrıcalıkların başında ise Active Pen 2 akıllı kalemleri geliyor. Note 4 serisinden sonra çok daha etkili bir şekilde kullanılabilen S-Pen üzerinde yer alan hemen her teknolojiye sahip olan kalemlerin bunun dışında çizim modu gibi ayrıcalıkları da yer alacak.

12 inç büyüklüğündeki QHD+ ekranında 2880 x 1920 piksel çözünürlük sunan Mixx 720, Intel’in 7. nesil Core i7 işlemci ailesinden güç alıyor.

Lenovo Miix 720 Özellikleri

2880 X 1920 çözünürlük değeri ile beraber gelecek olan ekranların haliyle sektörün en iyilerinden biri olacağını da söyleyebiliriz. Hem 12 inç ekran boyutu hem maksimum çözünürlük değeri olarak gösterilen QHD+ çözünürlüğü ile beraber serinin görüntü teknoloji konusunda epey başarılı bir seri olacağını görmüş olduk.

16 GB’a kadar DDR4 RAM ve 1 TB’a kadar SSD depolama alanı seçenekleri ile birlikte gelen Miix 720, 8 saate kadar pil ömrü sunarken kapalı olduğu durumlarda bile telefonunuzu şarj etmenizi sağlayan daima açık bir USB bağlantı noktası sunuyor.

780 gram ağırlığında ( klavye ile birlikte 1.1 kg ) ve 14.6 mm kalınlığında olan ikisi bir arada bilgisayarın, arka tarafında 5 megapiksel ön tarafında ise Windows Hello Teknolojisini destekleyen 1 MP çözünürlüğünde bir kamera yer alıyor.

Lenovo Miix 720 Çıkış Tarihi Ve Fiyatı

Tüm bu özellikleri ve özelleştirme seçenekleri ile çok kısa bir süre içerisinde piyasaya çıkacak olan model giriş seviyesi olarak  999.99 dolar fiyat etiketi ile Nisan ayından itibaren kullanıcılarla buluşacak. Active Pen 2 ise, Şubat ayından itibaren 59.99 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Lenovo Laptopda Çoklu Dokunmayı Açma ve Kapatma

] }

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol