Minecraft Macera Haritaları

Minecraft Haritaları

İnşa etmeyi, keşfetmeyi sevenler için en iyi Minecraft macera haritalarını sunuyoruz.

Markus “Notch” Persson tarafından 2009’da bir haftada yazılmış, resmi olarak 2011 yılında yayınlanmış ve kısa sürede de tüm dünyaya yayılmış bir bilgisayar oyunu. En basit anlatımıyla bloklarla kendinize bir dünya yaratıyorsunuz.

Minecraft macera haritaları, inşa etme bakımından daha az, keşfetme ve dövüşme bakımından daha çok tercih edilen haritalardır. Tuzaklar, bulmacalar ve her türlü sırları keşfedebilirsiniz.

Minecraft Macera Haritaları

İşte  en iyi Minecraft haritaları

BiomeBox 

Minecraft Haritaları

Dünyada parkour ile çözülemeyen herhangi bir problem var mı? BiomeBox’ın yaratıcısı öyle düşünmüyor. Burada yer alan oyuncuların her biri farklı seviyelerde mücadele ederek, farklı Biome’lar elde etmeye çalışıyorlar. BiomeBox’ın içerisinde toplamda on görsel seviye bulunur. Burada yer alan görevler tamamlandıkça üst seviyelere çıkılmaktadır.

BiomeBox İndir

Asleep

Minecraft Haritaları

Hayaller ve kabuslar, asırlardır psikologların ve işi düşünmek isteyenlerin ilgisini çekmiştir. Son zamanlarda, Minecraft harita üreticileri, uyuduğumuzda ne olacağı sorusunu ele almak için adım attılar. Asleep haritası, yanan binalar içerisinde, gülünç derecede eğlenceli bir gezinti yapmanıza olanak sağlar.

Asleep İndir

Herobrine’s Mansion

Minecraft Haritaları

Herobrine’s Mansion, toplumun en saygın yaratıcılarından biri olan Hypixel’in eseridir. Harita, özel düşmanlar, yarım düzine patron, özel eşyalar ve eşsiz iksirler dahil olmak üzere bulabileceğiniz şeyler ile doludur. Yaygın olarak en iyi macera haritalarından biri olarak kabul edilir. Arkadaşlarınızla oynanmak üzere tasarlanmıştır. Ancak kendi başınıza da oynamak da eğlencelidir.

Herobrine’s Mansion İndir

Adventure Time

Minecraft Haritaları

Saat kaç…? Bu sorunun cevabını bilmiyorsanız, bu haritanın içerisinde gerçekten kaybolabilirsiniz. Bu Adventure Time’dan ilham alan harita, oyuncuları fantastik bir MineCraft Ülkesine taşımak için özel olarak üretilmiş bir doku paketi kullanıyor.

Adventure Time İndir

The Tourist

Minecraft Haritaları

Bu Minecraft haritası, sadece oyunun çeşitli dünyalarındaki en etkileyici yapıların bazılarını içermiyor, aynı zamanda mini oyunlar ve kendi film müziğine de sahip. The Tourist, en uzun süredir devam eden macera haritalarından biridir ve başlangıçtan bitişe kadar yaklaşık dört saatte ulaşılıyor. Kısacası zaman geçirmek için tercih edebilirsiniz.

The Tourist İndir

Kingdom of the Sky 

Minecraft Haritaları

Eski nesil hikayeleşen anlatım tekniklerini geride bırakın. Youtube tarzı video anlatımları ile yeni nesil bir oyuna hazır olun. Bu harita sizlere istediğiniz oyun zevkini tattıracak. Anlatım, siz uzaklaşırken kendi halinde devam ediyor. System Shock veya BioShock’taki ses kayıtlarını dinlemek gibi bir his veriyor. Onları görmezden gelseniz bile, keşfetmek için hala yaratıcı ve geniş bir yüksek fantezi haritasına sahipsiniz.

Kingdom of the Sky İndir

Deep Space Turtle Chase

En İyi Minecraft Haritaları

Bu bilim kurgu Minecraft haritası, yaratıcılarının tam üç ayını aldı. Minecraft’ın bloklu, pastoral dünyasını inşa etmeleri ve farklı bir şeye dönüştürmelerini sağlamak için gerçekten iyi emek harcadılar. Deep Space Turtle Chase, Tarsus 3’ün ötesindeki bir maden istasyonunda, bir yerde saklanan aranan suçlu Dr. Earl S. Testudine’ı arayan oyunculara sahiptir. Onu yakalamak tüm fikirlerinizi ve ustalığınızı gerektirecektir.

Deep Space Turtle Chase İndir

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol