Oyun Oynarken Videolar Kaydedin!

Oyun Oynarken Videolar Kaydedin!

Android cihazınızda oyun oynarken, oynadığınız oyunla ilgili video kaydedip arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsunuz veya YouTube gibi bir video paylaşım sitesinde bir kanalız var ve takipçilerinizle oynanış videoları paylaşmak istiyorsunuz. Bunun için bir uygulama var: Game Recorder+

Game Recorder+ uygulaması Samsung tarafından Galaxy S6, S6 Edge, Note 4, S5, Note 3, S4 ve Note 2 cihazları için geliştirilmiş olup sadece bu cihazlardan birine sahipseniz bu uygulamayı sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Game Recorder+ uygulamasından biraz bahsedelim.

Uygulamayı açıp kamera simgesine dokunduğunuzda cihazınızda kurulu olan oyunlar listelenecektir. Videosunu kaydetmek istediğiniz oyunu seçerek oyunun açılmasını sağlayabilirsiniz.

Game_Recorder_1

Game_Recorder_2

Seçtiğiniz oyun açıldığında ekranınızın sol tarafında daire şeklinde bir simge göreceksiniz. Bu simgeyi kullanarak video kaydını başlatabilir ve sonlandırabilirsiniz. Dilerseniz bunun yerini değiştirebilirsiniz.

Bu daire şeklindeki simgede video kaydı sırasında sizin görüntünüz yer alacaktır. Bunu uygulamanın ayarlarında değineceğiz.

Uygulamanın ayarlarına baktığımızda ihtiyacınız olabilecek her şeyi size sunduğunu düşünüyoruz. Video kaydı sırasında ekranda daire içinde görüntülenecek görüntünüzün boyutunu ayarlayabilirsiniz. Bu görüntünün kaynağı olarak “Ön kamera” ayarını kullanabilir veya galerinizden seçeceğiniz bir görüntü ayarlayabilirsiniz.

1 2Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu