Samsung Telefonlarda Ön Belleği ve Gereksiz Dosyaları Temizleme

Samsung Telefonlarda Ön Belleği ve Gereksiz Dosyaları Temizleme

Android işletim sistemli Samsung Telefonlarda Ön Belleği Gereksiz Dosyaları Temizleme, cihaz sağlığını puanlama, bataryayı tüketen uygulamaları tespit, RAM boşaltma, telefonu optimize etme, telefonda zararlı yazılım tespiti gibi bir çok yararlı modu bulunan ygulamayı sizler için ele aldık.

Samsung Telefonlarda Ön Belleği Gereksiz Dosyaları Temizleme uygulaması Device Maintenance Google Play Store’da yayınlandı.

Samsung, Always On Display ve Samsung Healt’dan sonra bir yerleşik sistem uygulamasını daha Play Store’da sundu.

Samsung Telefonlarda Ön Belleği Gereksiz Dosyaları Temizleme

Device Maintenance uygulaması Samsung cihazlar için bir komple bakım uygulamasıdır. Goole Play Marketteki benzer ücreti yada ücretsiz bir çok uygulama gibi önbellek temizliği ve dosya temizleme gibi işlevleri bulunan uygulama bunun yanında başka bakım modlarıda üzerinde barındırıyor.

Samsung Telefonlarda Ön Belleği Gereksiz Dosyaları Temizleme

Device Maintenance uygulamasında; önbellek temziliği, telefonda gereksiz dosyaları silme, cihaz sağlığı puanlama ve bu puanı arttırmak için gerekli öneriler, bataryayı sömüren uygulamaları tespit , RAM boşaltma, tek dokunuşla telefon optimize etmetelefonda zararlı yazılım tespiti gibi bir çok yararlı mod bulunuyor.

Device Maintenance uygulamasını aşağıdaki Play Store linkinden indirebilirsiniz. Uygulama sadece Samsung telefonlarda çalışmaktadır.

> Android Telefondaki Virüs Nasıl Temizlenir ?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.