Samsung Telefonlarda Ön Belleği Gereksiz Dosyaları Temizleme

Samsung Telefonlarda Ön Belleği Gereksiz Dosyaları Temizleme

Son güncelleme: 14 Mayıs 2020

Bu yazımzda Samsung Telefonlarda Ön Belleği Gereksiz Dosyaları Temizleme programı Device Maintenance nasıl kullanılır anlatacağız.

Device Maintenance uygulamasında cihaz sağlığını puanlama, bataryayı tüketen uygulamaları tespit, RAM boşaltma, telefonu optimize etme, telefonda zararlı yazılım tespiti gibi bir çok yararlı modu bulunuyor.

Samsung Telefonlarda Ön Belleği Gereksiz Dosyaları Temizleme nasıl yapılır?

Samsung Telefonlarda Ön Belleği Gereksiz Dosyaları Temizleme uygulaması Device Maintenance ‘ı aşağıdan cihazınıza indirebilirsiniz.

Device Care
Price: Free

Device Maintenance uygulaması Samsung cihazlar için bir komple bakım uygulamasıdır. Goole Play Marketteki benzer ücreti yada ücretsiz bir çok uygulama gibi önbellek temizliği ve dosya temizleme gibi işlevleri bulunan uygulama bunun yanında başka bakım modlarıda üzerinde barındırıyor.

Samsung Device Maintenance uygulaması ile Android cihazlarınızın performansını birkaç tuşla artırabilirsiniz.

Gereksiz dosyaları silme, pil tüketen uygulamaları tespit etme, virüs ve benzer tehditlere karşı sizi uyarma gibi özelliklerle cihazınız için oldukça kapsamlı bir bakım uygulaması olmayı başaran uygulamada pilinizi daha uzun süre kullanmanız için güç tasarrufu modunu da sizlere sunuyor.

Belleği ve gereksiz dosyaları temizleyen uygulama, cihazınızın sağlığı için bir puan veriyor ve puanı geliştirmek için tavsiyelerde bulunuyor. Pil tüketen uygulamaları bulma, tek dokunuşla optimizasyon, zararlı algılama, dört farklı performans modu, uygulamanın yetenekleri arasında.

Samsung Telefonlarda Ön Belleği ve Gereksiz Dosyaları Temizleme nasıl yapılır?


Android cihazınızın kullanımını daha iyi hale getirecek ve Android Performansını Arttıracak 5 Sistem Temizleme Uygulaması ‘nı buradaki yazımızda sizler için derledik.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol