Mobil

Sevgililer Gününe Özel Mobil Uygulamalar

Sevgililer gününde romantk bir şiir, kalplerden oluşan bir kutlama mesajı yada sevgiliniz ile birlikte çekilmiş fotoğraflarınızı çerçeveyerek göndermeniz için Sevgililer Gününe Özel Mobil Uygulamalar ‘ı sizler için derledik.

Her yılın 14 Şubat günü dünyanın pek çok ülkesinde kutlanan Sevgililer Günü, bazı toplumlarda sevgililerin birbirine hediye aldıkları, romantik kutlamalar yaptıkları ve özel kartlar gönderdikleri bir gün olarak devam etmektedir.

İşte bu özel gün için sevgilinize bir çiçek göndermek, baş başa yemeğe gitmek, ona şiirler okumak ya da beraber müzik dinlemek için mobil cihazınıza indirerek renkli bir Sevgililer gününün geçmesini sağlayacak olan mobil uygulamaları sizler için seçtik.

Sevgililer Gününe Özel Mobil Uygulamalar

Özellikle duygu ve düşüncülerini kelimelere dökerken zorluk çeken kişilerin işine yaracak olan uygulamalar içerisinde yararlanabileceğiniz pek çok özellik bulabilirsiniz.

1 – Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Mesjaları uygulaması sevgilinize sevgililer gününde onu nasıl sevdiğinizi daha iyi açıklayabileceğiniz bir çok hazır mesaj içeren bir Android uygulamasıdır. Uygulama içerisinde bulunan hazır aşk temalı mesajlardan dilediğiniz seçerek sevgilinize veya eşinize gönderebilir ve ona sürpriz yapabilirsiniz.

Kelimelerin normal zamandan çok daha önemli olduğu bu özel günlerde, kendi kurduğunuz cümleler yerine özenle hazırlanmış romantik cümleler sevgilinizin kalbini bir kez daha çalmanızı sağlayabilir. Eğer sevgilinize göndermek için farklı ve özel aşk mesajları arıyorsanız bu uygulama ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Sevgililer Günü Mesajları Android

Sevgililer Günü Mesajları iPhone

2 – Live Wallpaper Valentine Day

Live Wallpaper Valentine Day, sevgililer günü için özel olarak hazırlanmış bir canlı duvar kağıdı uygulamasıdır. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanarak kırmızı ve pembe renkler ile hazırlanmış kalp ve güller içeren birbirinden güzel canlı duvar kağıtlarını cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulama içerisindeki duvar kağıtlarından birini kullanarak sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi gösterebilir, hatta onun da yanı duvar kağıdını kullanmasını isteyebilirsiniz.

Sevgililer gününe özel olarak hazırlanan canlı duvar kağıtları üzerindeki kalpler ve çiçekler gerekli ayarları yaptığınızda, siz cihazınızı salladıkça hareket edeceklerdir. Hem gözünüze hem de gönlünüze hitap eden bir uygulama olan Live Wallpaper Valentine Day içerisinde bulunan yüzlerce canlı duvar kağıdı seçeneğinden en hoşunuza gideni seçerek cihazınızı kişiselleştirebilirsiniz. Bunun dışında sevgilinizin haberi olmadan onun Android telefon veya tabletine uygulamayı kurarak güzel bir duvar kağıdı seçebilir ve bu özel günde ona güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Live Wallpaper Valentine Day Android

Live Wallpaper Valentine Day iPhone

3 – Valentines Day Photo Frame

Birlikte fotoğraf çekilmekten hoşlanan ve sıkça fotoğraf çekilen çiftlerin seveceği türde bir uygulama olan Valentines Day Photo Frame, sevgiliniz ile birlikte çekildiğiniz resimleri güzel ve romantik çerçevelere koymanızı sağlıyor.

Android cihazlar üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama üzerinde daha önceden hazırlanmış yüzlerce fotoğraf çerçevesi bulunuyor. Bu çerçevelerden en çok hoşunuza gidenleri seçebilir ve kız/erkek arkadaşınız veya eşiniz ile çekilmiş fotoğraflarınızı çerçevelendirebilirsiniz. Sevgililer gününe özel çerçevelediğiniz fotoğrafları sevgilinize göndererek ona ufak bir sürpriz yapabilirsiniz.

Uygulama ile ister yeni fotoğraflar çekilerek çerçeveleyebilir, isterseniz daha önceden birlikte çekilmiş olduğunuz fotoğrafları kullanabilirsiniz. Diğer uygulamalarda olduğu gibi bu uygulamada da kırmızı ve pembe renkleri ile kalp şekilleri ve çiçekler ön plana çıkıyor. Sevgilinize ufakta olsa güzel bir sürpriz olabilecek olan birlikte çekildiğiniz resimleri çerçeveleme, uygulama ile sadece bir kaç saniyenizi almaktadır. Fotoğrafları çerçevelemek için tek yapmanız gereken çerçevelemek istediğiniz fotoğrafı ve çerçeveyi seçmek.

Valentines Day Photo Frames Android

Valentines Day Photo Frames iPhone

4 – Valentines!

Valentines, sevgililerinize sevgililer gününde aşk cümleleri ile dolu olan mesajlar yerine sade ve şık kutlama kartı gönderebileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Sevgilinize gönderebileceğiniz en sade ve özel hediyelerden biri olabilecek olan kutlama kartları sevgililer günü için özel olarak hazırlanmış ve seçilmiştir.

Aşkın rengi olan kırmızı ve pembenin kullanıldığı kartlar üzerinde sevgiler gününü kutlayan mesajlar bulunmaktadır. Oldukça şık kartlar arasından sevgilinize, annenize veya diğer tanıdıklarınıza ayrı ayrı kartlar seçerek E-posta aracılığı ile kolayca gönderebilirsiniz.

Duygularınızı anlatabilmek için kullanacağınız bu kartları gün içerisinde görüşemediğiniz sevgilinize ona ne kdar değer verdiğinizi gösterebilmek için göndererek akşam yapacağınız kutlamalar öncesi ufak bir sürpriz yapabilirsiniz. Uygulamayı hemen iPhone ve iPad’lerinize indirerek sevgililer gününde sevgilinize veya eşinize birbirinden güzel kutlama kartları gönderebilirsiniz.

Valentines! Android

5 – Valentine’s Day Special

Valentine’s Day Special, iPhone ve iPad’leriniz üzerinde kullanabileceğiniz en geniş kapsamlı uygulama desem sanırım yanlış olmaz. Uygulama üzerinden aşk mesajlarına, romantik şiirlere, sevgililer günü için düşünülmüş farklı fikirlere, gerçek aşk hikayelerine ve seni seviyorum siyebilmenin farklı yollarına ulaşabilirsiniz.

Tam anlamıyla sevgililer gününde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi barındıran uygulamanın tek eksi yönü sadece İngilizce dil desteği bulunmasıdır. Bu nedenle uygulama içerisinde yer alan hazır mesaj ve şiirler Türkçe değildir.

Duygularınızı ve hissettiklerinizi sevgililerinize anlatmanın en iyi yollarını size sunan uygulamayı iOS cihazlarınız üzerinde kullanmak isterseniz tek yapmanız gereken ücretsiz olarak indirmek.

Valentine`s Day Special Android

Valentine`s Day Special iOS

.:: Telefonlar için Sevgililer Günü ve Aşk Temalı Duvar Kağıtları

.:: Sevgililer Günü için Alınabilecek 10 Teknolojik Hediye

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu