Snapchat’te Fotoğraflar ve Videolar Telefona Nasıl Kaydedilir?

Snapchat'te Fotoğraflar ve Videolar Telefona Nasıl Kaydedilir

Belirlediğimiz süre kadar görüntülenmesine izin verebildiğimiz fotoğraf ve videolar aracılığıyla arkadaşlarımızla mesajlaşmamızı sağlayan Snapchat, son zamanlarda en çok rağbet gösterilen uygulamalardan biri. Birçok faydalı işleve sahip olan Snapchat’te paylaşacağınız fotoğraf veya videoları telefonunuza nasıl kaydedebileceğinizi anlattığımız makalemize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Snapchat, ne yazık ki telefonumuzda bulunan fotoğraf ve videoları paylaşmamıza izin vermiyor. Sadece uygulama üzerinden çekeceğimiz görüntüleri paylaşmamıza izin veren uygulamada, bu fotoğrafları kaydedebilmemiz mümkün hale getirilmiş.

snapchat-fotograf-cek

Uygulama üzerinden çektiğimiz fotoğrafa notlar veya etiketler ekledikten sonra yukarıdaki gibi görünüyor. Alt kısımda yer alan butonlardan, süre ayarlama butonunun hemen yanındaki Kaydet butonuna basmamız yeterli olacaktır. Kaydettikten sonra fotoğrafı hikayemizde ya da arkadaşlarımızla paylaşabiliriz.

snapchat-fotograf-indir

Galeriye kaydedilen fotoğrafın görüntüsü bu şekilde olacaktır. Eğer; fotoğrafın üzerinde herhangi bir etiket ya da not olmasın istiyorsanız bu içerikleri fotoğrafa eklemeden önce telefonunuza kaydedebilirsiniz. Kaydedildi uyarısından sonra fotoğraf üzerindeki çalışmalarınızı uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu