Mobil

Telefon Kapalıyken Kim Aramış Nasıl Öğrenilir?

Türk Telekom, Vodafone,Turkcell kim aramış öğrenme servisleri aktifleştirmek için gerekli kodları sizlere bu yazımızda sunacağız.

Telefon kapalıyken kim aramış öğrenmek için operatörünüze bir kısa mesaj atmanız yeterli. Türk Telekom, Vodafone,Turkcell kim aramış öğrenme servisleri aktifleştirmek için gerekli kodları sizlere bu yazımızda sunacağız.

Hattınız hangi operatörde olursa olsun telefonunuzun kapalı olduğu yada şebeke erişim sıkıntısı yüzünden telefonunuza ulaşılamadığı durumlarda sizi kim aramış öğrenebilirsiniz.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinde telefonunuza ulaşılamadığı durumlarda (kapalı yada şebeke çekmeyen durumlar)sizi arayan numara kısa mesaj ile bildirilebilir.

Arayanı bil servisleri öncelerde ücretsiz sunulyordu ancak artık telefon kapalıyken kim aramış öğrenmek için abne olmanız gerekiyor.

Bu hizmetler operatörlerde Türk Telekom’da arayanı bil, Turkcell’de kim aramış ve Vodafone’da arayan kim şeklinde isimlendirilmiştir.

Telefon kapalıyken kim aramış nasıl öğrenilir?

Sizi telefon kapalıyken kimler kaç defa aramış öğrenmek için gerekli servislere abone olmanız operatörler tarafından  ücretlendirilmektedir.

Toplantıdayken, yolculuktayken acaba beni kim aradı diye düşünmeye son. İşte telefon kapalıyken arayanları öğrenme servis SMS kodları ve ücretlendirmeleri listesi.

Şimdi Telefon kapalıyken kim aramış öğrenmek operatörlerde yapılacak işlemlere bakalım.

Telefon Kapalıyken Kim Aramış Nasıl Öğrenilir?

Vodafone telefon kapalıyken kim aramış öğrenmek için Vodafone Arayan Kim Servisi‘ne abone olmanız gerekiyor.

Bu servise abone olmak için “ABONE ARAYANKIM” yazarak 8000’e gönderebilir,  Abonelik iptali için ise IPTAL ARAYANKIM yazıp yine 8000’e gönderebilirsiniz. Vodafone Arayan Kim Servisi ücreti aylık 2 TL ve ilk 10 gün ücretsizdir.

Türk Telekom telefon kapalıyken kim aramış öğrenmek için Türk Telekom Arayanı Bil Servisi‘ne abone olmanız gerekiyor.

Abone olmak için cep telefonunuzun mesajlar kısmından ACIK yazıp 5555’e mesaj gönderin, Arayanı Bil servisini iptal etmek için ise “ARAYANIBIL IPTAL” yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Türk Telekom Arayanı Bil Servisi ücreti aylık 1,49 TL’dir.

Turkcell  telefon kapalıyken kim aramış öğrenmek için Turkcell Kim Aramış Servisi‘ne abone olmanız gerekiyor.

Kim aramış aboneliğini başlatmak için KIM yazıp 2200’a gönderin, iptal etmek istediğiniz durumlarda IPTAL KIM yazıp 2200’a göndererek hizmeti sonlandırabilirsiniz.Turkcell Kim Aramış Servisi ücreti aylık bedeli 0,99 KR tur.

PTTCell telefon kapalıyken kim aramış öğrenmek için ;ACIK” yazın 5555‘e kısa mesaj gönderin.

Pttcell arayanı Bil servisini kapatmak ve iptal etmek için ARAYANIBIL IPTAL yazın 5555‘e kısa mesaj yollayın. Pttcell arayanın kim olduğunu öğrenme ve kişinin servisinin uygun olduğu bilgilendirmesine ulaşma hizmeti ücretlidir. Aylık 0.89 TL karşılığında bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Telefonunuza gözünüz gibi bakmaya çalıştığınızı biliyoruz. Hatırı sayılır paralar verdiğimiz telefonlarımızda kılıf yada ekran koruyucular telefonunuzu fiziksel hasarlara karşı korurlar. Peki sıvı temasında ne yapacağız? Olduki telefona su temas etti. Telefon suya düşünce ne yapmalı yada ne yapmamalı?

Telefon kapalıyken kim aramış hakkında sık sorulan sorular

Vodafone telefon kapalıyken kim aramış?

Vodafone telefon kapalıyken kim aramış öğrenmek için Vodafone Arayan Kim Servisi’ne abone olmanız gerekiyor.
Bu servise abone olmak için “ABONE ARAYANKIM” yazarak 8000’e gönderebilir,  Abonelik iptali için ise IPTAL ARAYANKIM yazıp yine 8000’e gönderebilirsiniz.
Vodafone Arayan Kim Servisi ücreti aylık 2 TL ve ilk 10 gün ücretsizdir.

Turkcell telefon kapalıyken kim aramış?

Turkcell  telefon kapalıyken kim aramış öğrenmek için Turkcell Kim Aramış Servisi’ne abone olmanız gerekiyor.
Kim aramış aboneliğini başlatmak için KIM yazıp 2200’a gönderin, iptal etmek istediğiniz durumlarda IPTAL KIM yazıp 2200’a göndererek hizmeti sonlandırabilirsiniz.
Turkcell Kim Aramış Servisi ücreti aylık bedeli 0,99 KR tur.

Turk Telekom telefon kapalıyken kim aramış?

Türk Telekom  telefon kapalıyken kim aramış öğrenmek için Türk Telekom Arayanı Bil Servisi’ne abone olmanız gerekiyor.
Abone olmak için cep telefonunuzun mesajlar kısmından ACIK yazıp 5555’e mesaj gönderin, Arayanı Bil servisini iptal etmek için ise “ARAYANIBIL IPTAL” yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.
Türk Telekom Arayanı Bil Servisi ücreti aylık 1,49 TL’dir.

PTTCell telefon kapalıyken kim aramış?

PTTCell telefon kapalıyken kim aramış öğrenmek için ;
“ACIK” yazın 5555‘e kısa mesaj gönderin. Pttcell arayanı Bil servisini kapatmak ve iptal etmek için ARAYANIBIL IPTAL yazın 5555‘e kısa mesaj yollayın.
Pttcell arayanın kim olduğunu öğrenme ve kişinin servisinin uygun olduğu bilgilendirmesine ulaşma hizmeti ücretlidir. Aylık 0.89 TL karşılığında bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu