Telefonda Call of Duty: Legends of War Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile'ı geliştiren Tencent Games, bu sefer ise çevrimiçi bir Call of Duty oyunu ile akıllı telefon kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Merhaba oyun severler. Bu yazımızda Call of Duty mobile apk dosyası paylaşarak Call of Duty mobile nasıl yüklenir ve telefonda Call of Duty: Legends of War nasıl oynanır anlatacağız.

PUBG Mobile‘ı geliştiren Tencent Games, bu sefer ise çevrimiçi bir Call of Duty oyunu ile akıllı telefon kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

İlk olarak Ekim ayında sızdırılan Call Of Duty Mobile Avustralya’da resmi olarak Google Play’de yayınlandı. Activision şirketinin mobil sürümünü sürdüğü oyunun resmi ismi ”Call of Duty: Legends of War” oldu. Şu an oyun sadece Avustralya‘da yayınlansa da diğer ülkelerden de oyun APK şeklinde indirilebilir ve oynanabilir durumda.

Call of Duty evrenindeki çoğu karakterin yer aldığı mobil oyunda ayrıca, seri ile özdeşleşmiş birçok oyun moduda bizlere sunulmuş durumda.

Telefonda Call of Duty: Legends of War Nasıl Oynanır?

Telefonda Call of Duty: Legends of War Nasıl Oynanır?

1 Öncelikle buraya tıklayarak Call of Duty: Legends of War 1.0.0 beta.apk dosyasını indirin.

2 Dosyayı telefonunuzda herhangi bir klasöre atarak açın. (Eğer dosyayı açamadıysanız buradaki yazımızdan apk nasıl yüklenir bakınız)

3 Kurulumu yaptıktan sonra oyunu açın ve yükleme ekranına gelmesine izin vermeden geri kapatın.

4 Oyuna ait OBB dosyalarını buraya tıklayarak indirin

5 İndirdiğiniz klasörü, /Android/obb/com.activision.callofduty.shooter klasörünün içine atarak oyunu başlatın.

İyi oyunlar!

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu