Telefonlar için en ucuz Gimbal modelleri!

en ucuz Gimbal modelleri,Gimbal nedir,ucuz Gimbal modelleri,uygun fiyatlı Gimbal modelleri

Bu yazımızda videolu içerik üretenler için sarsıntı olmadan çekim yapmanızı sağlayacak en en ucuz Gimbal modelleri, özellikleri ve fiyatlarını ni bir araya getirdik.

Gimbal nedir ?

Gimbal ‘dengeleme halkası’ ya da ‘Yalpa’ anlamına gelmektedir. Üzerinde 2 veya 3 adet motor bulunan Gimbal cihazları titreşimi engelleme ya da yok etmeyi hedefleyen cihazlardır.

Gimbal ne işe yarar?

Telefon ile video çekimi yaptığınızda titremeleri fark etmişsinizdir, öellikle yürüme veya koşu sırasında.  Gimbal, akıllı telefonunuzla çekim yaparken sarsıntıyı azaltarak profesyonel kameralara yakın kalitede görüntü almanızı sağlar.

Gimbalların asıl amacı, profesyonel çekimler elde edebilmek için, çekim esnasında daha iyi açılar yakalaması ve sizlere daha kaliteli ve dengeli görüntüler sunmasıdır.

Çoğu gimbal, görüntü sarsıntısını azaltmak için üç eksenli bir stabilizasyon sistemi kullanıyor. Ancak en popüler gimballar basit bir stabilizasyonun ötesine geçen özelliklere sahip. Bir gimbal seçerken en çok, bu özelliklerin ürettiğiniz hikâyeler için “ne kadar ve nasıl yararlı olduğu” sorusuna dikkat etmeniz gerekir.

En ucuz Gimbal modelleri!

Telefonların daha akıcı ve hareketli videolar çekebilmesini sağlayan uygun fiyatlı gimbal modelleri

1 2 3 4 5 6 7
Kaynak : https://shiftdelete.net/telefonlar-icin-uygun-fiyatli-gimbal-modelleri

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol