1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. Tinder Benzeri 10 Uygulama

Tinder Benzeri 10 Uygulama

Tinder Benzeri 10 Uygulama

Popüler çöpçatan uygulaması Tinder’dan sıkılanlar, Tinder benzeri uygulama arayanlar için en iyi arkadaşlık uygulamalarını derledik.

Tinder günümüzün en popüler sevgili/arkadaşlık bulma uygulaması olarak göze çarpıyor. Tinder özünde insanların arkadaş, eş ve partner bulmalarını kolaylaştırmak için yapılmış ücretsiz bir akıllı telefon uygulaması. Onu diğerlerinden ayıran özelliği ise işini basit ve en iyi şekilde yapıyor oluşu. Bu sebeple dünyada milyonlarca insan Tinder müdavimi olmuş durumda.

Tinder hakkında daha ayrıntılı bilgiler için Tinder nedir, nasıl kullanılır  yazımıza bakabilirsiniz. Eğer Tinder’dan aradığınızı hala bulamadıysanız, Tinder benzeri 10 Uygulamaya göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Tinder Benzeri 10 Uygulama

İşte yeni insanlarla tanışmayı sevip, Tinder sıkılanar için Tinder Benzeri 10 Uygulama

happn

Tinder gibi uygulamalar listemize ilk olarak happn ile başlayalım.

Tinder‘ın ardından gelen en popüler arkadaşlık uygulamalarından happn aslında Tinder benzeri bir mantıkla çalışıyor. Konumunuzu ve tanışmak istediğiniz insanlar ile aranızdaki mesafeyi ayarlıyorsunuz. Ardından karşınıza çıkan kişilerin fotoğraflarını beğeniyorsunuz. Eğer iki kullanıcı birbirlerinin fotoğraflarını beğenerek eşleşirse uygulamanın mesaj kutusu üzerinden iletişime geçiyorsunuz.

LOVOO

Tinder benzeri uygulamalar listemizde şimdi de sıra LOVOO’da.

Dünya çapında 70 milyondan fazla kullanıcıya sahip uygulama LOVOO, yeni insanlarla tanışmak için en hızlı büyüyen ağlardan birisi. Yakınınızda bulunan aynı ilgi alanlarına veya benzer bir yaşam tarzı olan insanlarla tanışmanızı kolaylaştırıyor. İnsanların hikayeleriyle de ilgilendiğini iddia eden uygulama eşleşmeden sohbet etme özelliğine de sahip.

LOVOO ®
Price: Free
‎LOVOO ®
Price: Free+

Badoo

Badoo aslında en eski arkadaşlık uygulamalarından birisi. 2006 yılında kurulmuş olan Badoo’nun kullanımı da Tinder’dan pek farklı değil. Yeni insanlarla tanışabilmeniz için karşılıklı olarak birbirinize like atmanız gerekiyor. Bunun sonucunda da Tinder’da olduğu gibi eşleşerek mesajlaşmaya başlayabiliyorsunuz.

Skout

2007 yılından bu yana hizmet veren arkadaşlık platformu Skout canlı yayın seçeneğiyle de oldukça eğlenceli bir platform. Kolay kullanımı ve arayüzü ile Tinder’dan sıkıldıysanız farklı bir alternatif olarak deneyebilirsiniz.

Hot or Not

Facebook altyapısını kullanarak giriş yapabildiğiniz Hot or Not uygulaması hem masaüstü cihazlarda hem de mobil cihazlarda kullanılabiliyor. Uygulama interaktif oyunlara yer vermesiyle de tanışma sürecinizi eğlenceli hale getirerek farklı bir deneyim sunuyor. 10 milyondan fazla indirmeye sahip uygulama şu an için sadece Android cihazlarda bulunuyor.

Hot or Not
Price: Free

LivU

Arkadaşlık uygulamalarını AR filtrelerle geliştiren uygulama LivU da Tinder benzeri uygulamalar listemizde. 5 kıtada 195 farklı ülkeden insanları ağında barındıran uygulamada AR filtreleri ve çıkartmalar ile görüntülü sohbetler ile yeni kişilerle tanışabiliyorsunuz.

Blendr

200 milyonu aşkın kullanıcısıyla en kalabalık arkadaşlık uygulamalarından biri olan Blendr, Tinder’ın güçlü alternatiflerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama üzerinde kendinizi detaylı bir şekilde anlatabiliyor ve kendinize uygun kişilerle kolaylıkla eşleşebiliyorsunuz. Denemesi ücretsiz olan Blendr da uygulama içi öge satın alma seçenekleri de barınıyor.

OkCupid

OkCupid diğer arkadaşlık uygulamalarına göre daha farklı özellikleri barındırıyor. Fotoğraf ve video dışında kendiniz hakkında kısa yazılı gönderiler oluşturabildiğiniz uygulama anlık olarak 120 binin üzerinde online kullanıcısı ve 7.3 milyondan fazla kullanıcısıyla da en popüler Tinder benzeri uygulamalardan biri.

POF (Plenty of Fish)

POF yani Plenty of Fish uygulaması da en çok mesajlaşma sayısına sahip olması iddiasıyla karşımıza çıkıyor. Birine mesaj atmak için eşleşmek zorunda olmadığınız uygulama 100.000’den fazla kullanıcısıyla da oldukça popüler arkadaşlık uygulamalarından biri.

InMessage

Instagram veya Facebook’ta fotoğraflarını beğendiğiniz fakat konuşamadığınız insanlarla konuşmak artık daha kolay olacak. Bu uygulama sayesinde sosyal medya hesaplarınız ile gizlice mesajlaşarak beğendiğiniz kişilerle yeni ilişkiler kurabiliyorsunuz. Instagram ve Facebook bağlantısı olmasıyla da oldukça popüler olan uygulama dikkatinizi çekebilir.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap