1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır ?

Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır ?

Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır ?

Sakıncalı ve rahatsız edici görüntüleri gizlemek için kullanılan Twitter hassas içerik nasıl açılır yazımızda anlatacağız.

Twitter kullanıcıları çoğu zaman Twitter’da bulunan rahatsız edici ve riskli olarak seçilen fotoğrafları barındıran paylaşımların altında direkt olarak fotoğrafı ya da videoyu görmektense “Bu Tweet hassas içerik barındırıyor olabilir” bildirimi ile karşılaşmaktadırlar.

Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır

Twitter Hassas İçerik görüntülemek için hassas medya seçimlerini değiştirmek gerekiyor.

Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır ?

Twitter hassas içerik görme ayarlarımız için iPhone ya da Android uygulamasından veya bilgisayarından Twitter uygulamasına giriş sağlayalım.

Tweet hassas içerik ayarını değiştirmek için Profil > Ayarlar ve Gizlilik > Gizlilik ve Güvenlik > adımlarını takip ederek yada “https://twitter.com/settings/safety” adresini tarayıcınıza girerek direk olarak bu ayarı değiştirebilirsiniz.

Tweet medya içeriğini görüntülemek için “tweet medya içeriğikısmında hassas içeriği sahip medyaları görüntüle kutucuğunu işaretleyerek bundan sonraki kullanıcıların gizlenmiş içeriği görüntülenebilir.

Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır

Twitter medya içeriği ayarlarınızı değiştiremiyorsanız öncelikle uygulamanın güncel olduğundan emin olmalısınız.

Uygulamanın güncel olup olmadığını uygulama marketlerinden (Android cihazlar için Google Play Store, İOS cihazlar için AppStore) kontrol edebilirsiniz. Uygulamayı güncelledikten sonra sorun düzelecektir. Sorununuz devam ederse Twitter’ı silip tekrar yüklemeyi deneyiniz.


Bazen gönderdiğimiz Twitlerin bazı kişilerce görünmesini istemeyebiliriz bu sebeple Twitter Hesabı Gizleme yoluna başvurabilirsiniz. Peki Twitter Hesabı Gizleme Nasıl Yapılır?

Yorum Yap

Yorum Yap