Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır ?

Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır ?

Twitter Hassas İçerik sayesinde kullanıcılar tweetler arasında dolaşırken istemsiz olarak rahatsız edici görüntüleri görmek zorunda kalmıyorlar. Peki Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır ?

Kullanıcılar Twitter’ın sakıncalı ve riskli olarak gördüğü fotoğrafları içeren tweetlerin altında doğrudan görseli görmek yerine “Bu Tweet hassas içerik barındırıyor olabilir” uyarısı ile karşılaşıyorlar.

Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır

Twitter Hassas İçerik görüntülemek için hassas medya seçimlerini değiştirmek gerekiyor.

Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır ?

Tweet hassas içerik ayarını değiştirmek için Profil > Ayarlar ve Gizlilik > Gizlilik ve Güvenlik > adımlarını takip ederek yada “https://twitter.com/settings/safety” adresini tarayıcınıza girerek direk olarak bu ayarı değiştirebilirsiniz.

Tweet medya içeriğini görüntülemek için “tweet medya içeriğikısmında hassas içeriği sahip medyaları görüntüle kutucuğunu işaretleyerek bundan sonraki kullanıcıların gizlenmiş içeriği görüntülenebilir.

Twitter Hassas İçerik Nasıl Açılır

Bunlarada bakabilirsin;

>Twitter Hesabı Gizleme Nasıl Yapılır ?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Aramadığım yer kalmadı keşke daha önce sitenizi ziyaret etseydim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.