UpSoundDown ile Android Ses Seviyesini Ayarlamak

UpSoundDown ile Android Ses Seviyesini Ayarlamak

Her akıllı telefonda bildiğiniz gibi standart olarak bir ses azaltma ve yükseltme bölümü bulunmaktadır.Diğer bir ayar ise Ayarlar menüsünden biraz daha farklı olan diğer ortamlara ait ses ayarları bulunmaktadır.Ses ayarlarını yapmak için farklı uygulamalar ile yapılan bazı ayarlarda bulunmaktadır.Bu konumuzda ise UpSoundDown uygulaması ile ses ayarları nasıl yapılır onu göreceğiz.İlk olarak uygulamamızı Google Play Store’den indirmelisiniz.

UpSoundDown ile Ses Ayarları Yapmak
Uygulamayı yükledikten sonra ise karşımıza hoparlörünüzün ses düzeyini ayarlarına giriş yaptıktan sonra “Mode Selection” seçeneğine dokunarak işleme başlayabilirsiniz.

Android-Ses-Seviyesini-Ayarlamak-1

Uygulamada hızlı ayarlar olarak geliyor.Oryantasyon modu olarak masaya bıraktığınız zaman haporlörün etkinleştirilmesini sağlıyor.Yakınlık modu telefon uzaklaştığında, sallama modu ise telefonu salladığınızda hoparlörü etkinleştiriyor.

android-ses-ayari

Uygulamada istediğiniz ayarları seçtikten sonra ana ekranda “Sensivity” özelliğini açınız ve hassaslık derecesine düzenleyebilirsiniz.Uygulamada durum “On” olduğunda seçtiğiniz jest aktif olacaktır. “Off” olduğunda ise devre dışı kalacaktır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu