Uygun Fiyatlı 20.000 mAh Kapasiteli Powerbanklar

Uygun fiyatlı 20.000 mAh kapasiteli Powerbanklar yazımızda hızlı şarj desteği bulunan en iyi Powerbanklara yer vereceğiz.

Powerbank modelleri günümüzün en popüler aksesuarları. Powerbank’ler genel olarak taşınabilir şarj cihazı olarak adlandırılmaktadır. Powerbank’lere harici batarya ve taşınabilir harici şarj cihazı isimleri de kullanılabiliyor. Powerbank sayesinde telefon, tablet PC ve daha birçok elektronik aygıtı her an, her yerde şarj edebilirsiniz.

Powerbanklerin ‘mAh’ kapasitesi çok önemlidir. Telefonunuzun pil kapasitesinden yola çıkarak kendinize uygun bir Powerbank almalısınız.

Powerbank Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz, Powerbank seçimi nasıl yapılmalı,  Powerbank Kullanmak Telefona Zarar Verir mi sorularının cevapları için buradaki yazımıza bakmalısınız.

20000 mAh Powerbank kaç kere şarj eder ?

20.000 mAh gücündeki bir powerbank modeli ile akıllı telefonunuzu ortalama 7 defa tam şarj edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı 20.000 mAh Kapasiteli Powerbanklar

Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C

Uygun Fiyatlı 20.000 mAh Kapasiteli Powerbanklar

Ürettiği akıllı cihazlar ve aksesuarlarla teknoloji dünyasının en önemli markalarından biri hâline gelen Xiaomi, yüksek kapasiteli taşınabilir şarj cihazlarına yenilerini ekliyor. Birbirinden farklı bağlantı noktaları ile öne çıkan Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C PowerBank taşınabilir hızlı şarj cihazı (45W), akıllı cihaz ve taşınabilir bilgisayarları şarj edebiliyor.

Powerbankin tek çıkış portu var. Eş zamanlı iki ya da daha fazla cihaz şarj etmek isteyenler için bu durum dezavantaj olacaktır.

Teknik özellikleri ve taşıdığı güvenlik çözümleriyle güncel gereksinimlere yanıt veren model, genel olarak erişilebilir fiyatlara sahip.

Piyasada ortalama olarak 300 TL den bu cihazı satın alabilirsiniz.

Baseus Adaman

Uygun Fiyatlı 20.000 mAh Kapasiteli Powerbanklar

Fiyat performans ürünleriyle popüler Baseus, powerbank için de bu yönde cihazlar geliştiriyor. Markanın 20.000 mAh kapasiteli powerbanki, metal kasası ve şık görünümüyle de dikkat çekiyor.

Dijital ekrana sahip cihaz, kullanıcılara pil yüzdesini tam gösterme avantajı sunuyor. Ayrıca metal kasası güven hissi veriyor.

Yüksek kapasitesi ile dikkat çeken Baseus ürünü, 22.5W hızlı şarj destekliyor. Piyasada ortalama olarak 300 TL den az bir fiyata bu cihazı satın alabilirsiniz.

Anker PowerCore Select

Uygun Fiyatlı 20.000 mAh Kapasiteli Powerbanklar

20.000 mAh kapasiteli ürün, 2 USB çıkışıyla karşımıza çıkıyor. Anker’ in PowerIQ yüksek hızlı şarj teknolojisine sahip çift şarj portu, aynı anda iki cihazı şarj eder.

Hızlı şarj desteğiyle gelen Anker PowerCore Select, 18W Power IQ 2.0 yüksek hızlı şarj teknolojisini kullanıyor. Bu teknoloji, ürünün iki çıkışı için de geçerli. Powebankin tam şarj süresi ise 10 saat.

Piyasada ortalama olarak 200 TL den az bir fiyata bu cihazı satın alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi 20.000 mAh

Uygun Fiyatlı 20.000 mAh Kapasiteli Powerbanklar

20.000 mAh kapasiteli Powerbanklar yazımızda yer verdiğimiz Xiaomi Redmi 20.000 mAh’ın çift USB portları sayesinde aynı anda iki cihazınızı kolaylıkla şarj edebileceksiniz. En büyük özelliği ise aynı anda Micro-USB ve Type-C girişi sayesinden istediğiniz kablo ile kolayca şarj edebileceksiniz.

18W’a kadar Güç Çıkışı, hızlı şarj deneyimi sunmaya hedefleyen redmi 12V/1.5A ve 9V/2.1A değerleri ile kadar 18W’a kadar hızlı şarj etme imkanı sunar.

Piyasada ortalama olarak 150TL den az bir fiyata bu cihazı satın alabilirsiniz.

Uygun fiyatlı 20.000 mAh kapasiteli Powerbanklar yazımız sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu