Whatsapp'ta Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır? 1
SOSYAL MEDYA 0 views 0

Whatsapp’ta Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonların en popüler uygulaması Whatsapp’ta kendi durumunuzu ifade etmenize  olanak sağlanıyor. Bu güncellemeyi istediğiniz an gün içerisinde yaşadıklarınız göre veya ruh halinize göre değiştirmeniz mümkün. Whatsapp uygulaması kullanan tüm hesabınıza ekli kullanıcılar gün içerisindeki durumunuzu görebiliyor. Whatsapp uygulaması içerisinden durum güncellemesi yapmak oldukça kolay ve eğlenceli. Peki Whatsapp’ta Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Whatsapp’ta Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?

-Whatsapp durum güncellemesi yapmak için ilk olarak cihazımız üzerinden uygulamayı açıyoruz. Uygulama açıldıktan sonra profilinizin yanında bulunan menü sekmesine tıklıyorsunuz.

-Whatsapp uygulamasında menü sekmesi açıldığında sekme içerisinde bulunan seçeneklerden Durum sekmesine seçeneğine dokunarak açıyoruz.

Whatsappta-Durum-Güncellemesi-Nasıl-Yapılır1 Whatsapp'ta Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?

-Durum sekmesini açtığınızda karşınıza çıkan ekran üzerinde bulunan kalem görselinin üzerine tıklayarak yazmak istediğimiz durum güncellemesini yapıyoruz.

Whatsappta-Durum-Güncellemesi-Nasıl-Yapılır1 Whatsapp'ta Durum Güncellemesi Nasıl Yapılır?

-Durum sekmesi üzerinde yazdığımız güncellemeyi tamam diyerek onaylıyoruz. İsterseniz durum güncellemeleriniz sırasıyla aşa kısımda yer alacaktır. Daha sonraki işlemlerde hazır olarak bulunan durum güncellemelerinden birini seçerek kullanabilirsiniz.

Sahte Numara ile WhatsApp Kullanma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

porno sikiş sex izle