Yandex Hesabı Silme Nasıl Yapılır ?

Yandex Hesabı Silme Nasıl Yapılır ? 1

Yandex Hesabı Silme, Yandex Hesabı Kapatma Nasıl Yapılır ? Yandex üyeliklerimi nasıl iptal ederim?  Yandex hesap silme linki nedir?

Yandex, Rusya’da kurulan bir arama motoru hizmetidir. Rusya dışında hizmet verdiği ülkeler bulunmaktadır. Bu ülkelerden olan Türkiye’de Yandex adresinin sonuna .tr uzantısı ekleyerek Yandex’in Türkiye için kullanılan arama motoruna ulaşmanız mümkündür.

Yandex kullanıcıları çeşitli sebeplerden dolayı Yandex hesabını silmek isteyebiliyor. Yandex üyelik iptali çok karmaşık bir işlem olmamakla beraber gayet basit diyebileceğimiz bir işlemdir. Bu yüzden Yandex Hesap Silme işlemini gerçekleştirirken çok zorlanmayacaksınız. Sizlere Yandex hesabı nasıl silinir ekran görüntüleri ile açıkladık.

Yandex Hesabınızı Silmeden Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yandex Hesap Silme işlemini gerçekleştirdiğiniz zaman Yandex hesabınızda bulunan bütün verilerin geri dönülmez bir şekilde silineceğini hatırlatmak isteriz. Herhangi bir kayıp yaşamamınz için Yandex hesabınızda sizin için önemli olan bilgilerinizi daha önce yedeklemenizi tavsiye ediyoruz.

Yandex Hesabı Silme Nasıl Yapılır ?

Yandex profil sayfanıza giriyorsunuz. En aşağıda bulunan Diğer Ayarlar altındaki Hesabı Sil bağlantısına  tıklıyorsunuz.

Yandex hesabını sil sayfasında aktif olarak kullandığınız Yandex servisleriniz, hesabınıza bağlı olan tüm bilgiler geri getirilmemek üzere silineceğine dair bir uyarı çıkıyor. Hesabınızı silmeden önce bu uyarıyı okumanızı tavsiye ederiz.

Yandex Hesabı Silme Nasıl Yapılır ?

Son olarak Yandex hesabınızı açtığınızda belirlediğiniz gizli soru ve yanıtını, hesabınızın şifresini ardından güvenlik kodunu girip “Hesabı Sil” butonuna tıkladığınızda Yandex hesabınızı tamamen silmiş oluyorsunuz.

Yandex Hesap Silme Linki: https://passport.yandex.com.tr/passport?mode=delete&origin=passport_profile

Kaynak : Tam İndir (Erkan Calp)

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol