YouTube Premium Türkiye Fiyatı Nedir ?

youtube premium fiyat

YouTube Premium Türkiye‘de kullanıma sunuldu. Peki YouTube Premium  nasıl kullanılır, YouTube Premium Türkiye Fiyatı nedir ?

YouTube Premium, bugün itibarıyla Türkiye’de de kullanıma açıldı. Şimdi YouTube Premium ne gibi özelliklerle geliyor ve fiyatı nedir bakalım.

YouTube Premium nedir ?

Arka planda, reklamsız müzik dinleme gibi seçenekler sunan YouTube‘un ücretli özelliği YouTube Premium, bugün itibarıyla Türkiye’de de kullanıma açıldı.

Üyeler, YouTube Premium sayesinde bir yandan içerik üreticileri desteklemeye devam ederken diğer yandan reklam olmadan tüm YouTube videolarını izleyebilir. Ayrıca, üyeler videoları internet bağlantısı olmadan izlemek için mobil cihazlarına kaydedebilir veya arka planda video oynatabilir.

Üyelik, YouTube Premium’un ilgili konumda kullanılabilmesi durumunda cihazlar arasında ve kullanıcının YouTube’da oturum açtığı her yerde geçerlidir.

YouTube Premium Türkiye Fiyatı

YouTube Premium Türkiye, tüm bu hizmetleri 4 farklı pakette sunuyor. Tüm paketlerin ilk 3 ayı tamamen ücretsiz.

  • Tek kişilik paket: 16,99 tl
  • 5 kişilik aile paketi:: 25,99 tl
  • Youtube music aboneliği (bireysel): 13,99 tl
  • Youtube music aboneliği (aile): 20,99 tl

youtube premium fiyat

Youtube Premium’a nasıl abone olunur ?

  • Bilgisayar ortamındaysanız YouTube anasayfasından sol taraftaki menüyü açın, alt bölümde “YouTube Premium” sekmesine tıklayın.
  • Mobil uygulamada ise sağ üstte bulunan profil simgesine dokunarak, “Ücretli Üyelikler bölümünü açın.

Hepsi bu kadar!

Youtube Music nedir, Fiyatı ne kadar?

Spotify benzeri bir platform olan YouTube Music de YouTube Premium’un içerisinde yer alıyor.

YouTube’a bağlı bir çevrimiçi müzik platformu olarak özetleyebileceğimiz YouTube Music, geniş bir müzik arşivine sahip. YouTube Music’te ayrıca müzik klipleri de gösterilebiliyor. Uygulamanın bir diğer özelliği de şarkı sözünden şarkı bulma imkanı tanıması.

YouTube Music, hem ücretsiz hem de premium üyelik seçenekleriyle kullanıcılara sunuldu. Platformun, Premium üyeliği ilk 3 ay ücretsiz olacak. Premium paket seçeneğini aldığınız takdirde, müziklerinizi arka planda ve reklamsız bir şekilde dinleyebilirsiniz. Üstelik beğendiğiniz şarkıları indirip çevrimdışı modda kullanabilmeniz de mümkün olacak. 3 aylık ücretsiz kullanımın ardından ödenmesi gereken aylık tutar 13.99 TL olacak.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol