Sosyal Medya

YouTube Video İndirme Siteleri

Youtube videolarını indirmek isteyenlere programsız Youtube videolarını indirmek için en kullanışlı Youtube video indirme sitelerini bir araya getirdik.

Program kullanmadan YouTube’dan video indirmek mümkün. Youtube video indirme siteleri sayesinde programsız olarak Youtube videolarınızı istediğiniz kalitede indirip arşivleyebilirsiniz.

Youtube video indirme siteleri listemizde bulunan bazı internet siteleri mp4, mp3, sessiz mp4, webm gibi dosya türlerini de indirmenizi sağlıyor.

Tüm bunların yanında indirilen videolar için kalite seçimi de yapabiliyorsunuz.

Youtube video indirme siteleri nasıl çalışıyor?

Yotube indirme sitelerinden bir Youtube videosu indirebilmek için yapacağınız tek şey indirmek istediğiniz Youtube videosunun linkini kopyalayarak İndir butonuna basmak. İndirme seçenekleri arasında kalite seçimi yada Video/MP3 seçimi yapabilirsiniz.

İşte en iyi programsız Youtube video indirme siteleri

Savefrom

YouTube Video İndirme Siteleri

YouTube videolarını indirmek için en iyi siteler arasında ilk sıralarda yer alan ve Türkçe dil desteği ile çalışan tr.savefrom.net saniyeler içerisinde her türlü YouTube videosunu istediğiniz çözünürlükte indirmenizi sağlıyor.

Siteye girildiğinde video linkinin girileceği kısım karşınıza çıkıyor. Burada indirmek istenilen videonun linkini girmek için ilgili kutucuk yer alıyor. Sonrasında link kısmının yanında yer alan ‘İndir’ butonuna tıklayarak indirme işlemi için seçenekler görüntüleniyor. Bu sitede 720p ve 360p mp4 video indirebilirsiniz. Bununla birlikte 2160p, 1440p ve 1080p sessiz webm dosyası indirebilirsiniz. Son olarak da 1080p sessiz mp4 seçeneği bulunuyor. Bu seçeneklerden birini seçtikten sonra cihazınıza indirme işlemi başlıyor.

x2convert

YouTube Video İndirme Siteleri

Youtube video indirme siteleri yazımızda bulunan ve https://x2convert.com/tr35 adresine girerek  ulaşabileceğiniz internet sitesinde de videonun linkini yapıştırmak için bir bölüm bulunuyor. Burada indirmek istediğiniz videonun linkini girmelisiniz. Linkten sonra “Bağlantı videosunu al” butonuna tıklamanız gerekiyor.

Bu butona tıkladıktan sonra karşınıza mp4, mp3, audio ve webm seçenekleri çıkıyor. Buradan her bir dosya formatı için istediğiniz video veya sesi indirebilirsiniz. Seçeneğin yanında yer alan indir butonuna tıklayınca video işlenmeye başlıyor ve video yeni sekmede açılıyor. Yeni sekmede açılan bu videoya da sağ tıkayıp “Videoyu farklı kaydet” seçeneğiyle cihazınıza indirebilirsiniz.

Freemake

YouTube Video İndirme Siteleri

https://www.freemake.com/tr/free_video_downloader/ adresine girerek ulaşabileceğiniz internet sitesinde, diğer sitelerde olduğu gibi video linkini girmek gerekiyor. Linki gerekli yere ekledikten sonra video hakkında ön bilgi geliyor. Sonrasında bu ön bilgi kısmında videonun nasıl indirileceğine dair seçenekler belirlenebiliyor. Bu site üzerinden 720p, 360p video ile 128kbps mp3 indirmesi kendisini gösteriyor. Video indirmesi için istenilen kalite seçildikten  sonra aşağıda yer alan “Download now” butonuna tıklamak gerekiyor. Butona tıkladıktan sonra video bilgisayara inmeye başlıyor.

10convert

YouTube Video İndirme Siteleri

https://www.10convert.com/tr  adresine girerek ulaşabileceğiniz sitede her sitede olduğu gibi bir video linki yapıştırma kısmına sahip. Ancak bu site indirme seçenekleriyle diğer sitelerin önüne geçiyor. Çünkü indirme işleminin yapılabileceği birçok seçenek kullanıcıların karşısına çıkıyor. İlgili kısma video linki yapıştırma işlemi sonrasında aşağıda da görüldüğü gibi farklı dosya türü ve kalitede dosyalar hazırlanıyor. Burada da video, sessiz video ve müzik gibi seçeneklerden istediğinizi indirebilirsiniz. İlgili seçeneği indirmek için sağ tarafta yer alan “Download” butona tıklamanız gerekiyor. Tıkladıktan sonra indirme işlemi başlıyor.

AmoyShare Free Video Finder

YouTube Video İndirme Siteleri

Youtube video indirme siteleri yazımızda yer verdiğimiz ve https://www.amoyshare.com/free-video-downloader/  adresine girerek ulaşabileceğiniz sitede YouTube, Twitter, Vimeo, Instagram gibi en popüler sosyal ağlar dahil olmak üzere 1000’den fazla siteden video ve müzik indirebilirsiniz.

GenYouTube

YouTube Video İndirme Siteleri

https://www.genyt.net/  adresine girerek ulaşabileceğiniz sitede YouTube, Vevo gibi web sitelerin URL linklerini arama yerine yapıştırarak kayıt olmadan 55 farklı formattan indirebilirsiniz.

Y2mate

YouTube Video İndirme Siteleri

Youtube video indirme siteleri yazımızda bulunan ve https://www.y2mate.com/  adresine girerek ulaşabileceğiniz sitede tüm tarayıcılara uyumlu site anlık olarak ihtiyacınıza göre dosyaları ses veya video olarak indirebilirsiniz.

CatchVideo

YouTube Video İndirme Siteleri

https://catchvideo.net/  adresine girerek ulaşabileceğiniz sitede YouTube, Facebook, Vimeo, Daily Motion gibi video sosyal ağ sitelerinin linklerini ekleyerek Catch tuşuna tıklamanız yeterlidir. Böylece istediğiniz videoyu istediğiniz kalitede indirebileceksiniz.

Youtube video indirme siteleri yazımız burada sona erdi.

YouTube uygulamasında, normalde videoları arka planda oynatamayız. Youtube uygulaması video oynatma esnasında telefonu kilitlediğinizde ya da Youtube’u arka plana attığınızda videoyu oynatmayı durdurur. Android ve IOS’ta YouTube arka planda çalma yapabilmek için bir kaç küçük işlem yapmanız gerekmektedir.

Son Düzenleme: 16 Şubat 2021

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

] }
Başa dön tuşu