1. Ana Sayfa
  2. NASIL YAPILIR ?
  3. YouTube Videolarını İleri ve Geri Alma Nasıl Yapılır ?

YouTube Videolarını İleri ve Geri Alma Nasıl Yapılır ?

YouTube Videolarını İleri ve Geri Alma Nasıl Yapılır ?

Youtube’a yeni güncelle ile videoların 10 saniye geri yada ileri alınmasını sağlayan özellik eklendi. Peki YouTube Videolarını İleri ve Geri Alma Nasıl Yapılır ?

YouTube yeni yayınladığı güncelleme ile iOS ve Android kullanıcıları için videoları 10 saniye geri veya ileri alabilmelerine imkan sağlayan bir özellik ekledi.

YouTube Videolarını İleri ve Geri Alma Nasıl Yapılır ?

Bilgisayarda YouTube üzerinden video izlerken videonun istediğiniz kısmına ulaşmak için ileri ve geri sarmak problem yaratmasa da mobil cihazlarda durum böyle değil.

(YouTube Videolarını İndirmek için 5 Ücretsiz Program )

Son yapılan güncelleme ile mobil kullanıcılar, videoları rahatlıkla ileriye ve geriye alabiliyor. Mobil kullanıcılarının yüzünü güldüren bu yenilik, bazen çile haline gelen ileri ve geri sarma sorununu ortadan kaldırdı.

YouTube‘un yeni özelliğine sahip olmak istiyorsanız, yeni güncellemeyi PlayStore veya App Store üzerinden yükleyebilirsiniz.

YouTube Videolarını İleri ve Geri Alma Nasıl Yapılır ?

Bu özelliği kullanmak istiyorsanız, telefonunuzun sol veya sağ tarafına iki kez hafifçe dokunmanız yeterli. Böylelikle izlediğiniz videoyu rahatlıkla 10 saniye geriye veya ileriye alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ekranın sağ tarafında iki kere dokunduğunuzda video 10 saniye ileriye gidiyor. Videoyu geriye almak içinse videonun sol tarafına iki kere dokunmanız yeterli oluyor. Böylelikle videonun alt tarafında bulunan barla uğraşmanıza da gerek kalmıyor ve video içinde hızlıca geçiş yapabiliyorsunuz.

.:: YouTube Alternatifi Video Siteleri

.:: YouTube Kanal Açma ve Kanal Tanıtma Nasıl Yapılır ?

Yorum Yap

Yorum Yap