Bilgisayar

YouTube’da Beğenilmeyip En Çok Dislike Alan Videolar

Son Güncelleme: 14 Mayıs 2020

5- PSY – GANGNAM STYLE (1.5 milyon)

Dünyayı tam anlamıyla kasıp kavuran, Türkiye’de dedelerin bile öğrendiği bu şarkı YouTube’un hala en çok izlenen ve en çok beğeni alan videosu; ancak bugüne kadar fark etmemiş olabilirsiniz ama videonun bir başka özelliği de dislike’lar.

Bugüne kadar 1.6 milyon dislike alan video, bu özelliği ile listemize sağlam bir giriş yapmayı başarıyor.

4- ‹ CORTANDO O BOTÃO DO YouTube ›

Brezilyalı bir YouTuber tarafından çekilen bu başlığın Türkçesi “YouTube Butonu Kesme”. Video da başlığın hakkını veriyor. 100.000 aboneyi geçtikten sonra verilen gümüş YouTube butonunu kırmaya çalıştıkları bir çeken Brezilyalılar, amaçlarına kendi yordamlarıyla ulaşamasalar da butonu kırıyor ve 2 milyondan fazla dislike’ı alıyorlar.

3- Friday – Rebecca Black (2.1 milyon)

Yayınladığı yılda internetin bir numaralı geyik konusu haline gelen bu şarkı, boş sözleri ve şarkıcısının hoş olmayan sesiyle 2.4 milyon dislike’ı hak ediyor. Tamam hadi 2.4 milyon olmasa da şöyle 1 milyonu falan kesin var.

2- Official Call of Duty: Infinite Warfare Reveal Trailer

Tarihin en önemli tepki videolarından bir tanesi ile karşı karşıyasınız. Activision yıllardır uzyada geçen savaş oyunlarını insanlara kabul ettirmeye çalışsa da hala başarılı olabilmiş değil ve bütün oyuncular da bu uzay konulu oyunlardan sıkılmış durumdalar. Haliyle bu sene çıkacak Infinite Warfare’in en azından kabul edilebilir bir modernlik içermesi konusunda hem fikir olan Call of Duty hayranları, yine uzayda geçen, hatta bu sefer bayağı bir uzayda geçen bir oyunla karşılaşınca, gemileri yaktılar ve videoya 3.4 milyon dislike vererek listeye ikinci sıradan soktular.

1- Justin Bieber – Baby (6.2 milyon beğenmeme)

Küçük yakışıklımız bu sefer sansasyonel haberiyle de değil de dislike’ı ile gündeme geliyor. En çok ünlenen şarkısı Baby ile izlenme rekoları kırsa da aynı zamanda YouTube tarihine de geçmeyi başardı. En yakın rakibi Call of Duty’i ikiye katlayarak tam tamına 7 milyon dislike alan Baby, geçilemez bir rekorun da sahibi olmuş oldu.

YouTube 2016 Yılının En Popüler Videoları

Önceki sayfa 1 2

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu