Bilgisayar

YouTube’da Beğenilmeyip En Çok Dislike Alan Videolar

Youtube’un disklike yani beğenmeme özelliğini hepimiz biliyoruz. Peki YouTube’da Beğenilmeyip En Çok Dislike Alan Videolar hangileri ?

Diğer sosyal ağların aksine YouTube‘da direkt olarak beğenmediğinizi belirtebileceğiniz bir “beğenmeme” veya orijinal adıyla “dislike” butonu yer alıyor bildiğiniz gibi.

 

YouTube’da Beğenilmeyip En Çok Dislike Alan Videolar

Bu liste en çok beğenilmeme alan YouTube videolarını göstermektedir. YouTube’da Dislike alarak rekor kıran 10 video hangisi diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

10- GHOSTBUSTERS – Official Trailer (HD)

Hepimizin Hayalet Avcıları filmlerine olan hayranlığımız tartışılmaz ama son Ghostbusters filmi hiç olmamıştı. Tamam bazı kısımları güzeldi ama genelde kötü bir filmdi. Bunu daha ilk tanıtım videosundan anlayan YouTube kitlesi, filmi en çok dislike alanlar listesine sokmayı başardı.

9- Nicki Minaj – Anaconda

Müzik sektöründeki yozlaşma her ülkede geçerli. Türkiye’de Barış Manço, Zeki Müren gibi sanatçıların ardından bugün dinlediklerimiz ortada. Keza Amerika’da da bunun aynısı, belki görece olarak daha da beteri var. Nicki Minaj’ın bu şarkısı ödül almasına rağmen klibi gerçekten üzüyor. Sürekli bir kaba et sallama görüntüsünün yanı sıra şarkının sözlerinin de açık seçik ve anlamsız olması, bu klibi listeye layık kılıyor.

8- Miley Cyrus – We Can’t Stop

Bütün ailelerin sevigilisi Hannah Montana’dan Miley Cyrus’a evrilen ve son yılların en cesur kadını olmayı başaran bu sevimli arkadaş, We Can’t Stop isimli popüler müzik türüne giren şarkısıyla, gerçekten listemize yakışıyor.

YouTube Videolarını İndirmek için 5 Ücretsiz Program

7- Miley Cyrus – Wrecking Ball

Hannah Montana yine listemizde! Az önceki cümlelerimiz kurumadan listemize bir tane daha Miley Cyrus klibi almak durumunda kaldık. Her ne kadar dislike’lara boğulsada Wrecking Ball’un dünyada ses getirdiğini de söylemeden geçmeyelim.

6- Jacob Sartorius – Sweatshirt

İnternete yüklediği dudak oynatma yoluyla şarkı söylüyormuş gibi yapma videoları ile ünlü olan Sartorius, yapılan baskılara dayanamayarak, kendi de bir şarkı yazmak istedi. Fakat bunun sonucunda ortaya berbat bir şarkı, komik bir klip ve 1.5 milyondan fazla dislike ortaya çıktı.

YouTube’da Beğenilmeyip En Çok Dislike Alan Videolar devamı için diğer sayfamıza geçiniz.

1 2Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu