Mobil

Android’de Telefon Görüşmelerini Kayıt Edebileceğiniz 3 Uygulama

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Gün içinde not tutmanız zor olduğu zamanlarda adres tarifi vs için bazen konuşmayı kaydetmeyi düşünebilirsiniz. İşte Android’de Telefon Görüşmelerini Kayıt Edebileceğiniz 3 Uygulama

Gün içinde yaptığımız telefon görüşmelerinde bazen not almak gerekebiliyor, görüştüğümüz  kişi adres tarif edebiliyor veya bizim için konusu önemli olan bir görüşme yapıyor olabiliyoruz.

Verilen sözlerin ıspatı, ağızdan çıkanların hesabı ve unutmak istemediğimiz konuşmalar… Tüm bunları kayıt altına almak zaman zaman çok işimize yaramaktadır. Bu görüşmeleri kayıt edebileceğiniz harika bir uygulamalar mevcut.

Android’de Telefon Görüşmelerini Kayıt Edebileceğiniz 3 Uygulama

Tavsiye edeceğimiz Android’de Telefon Görüşmelerini Kayıt Edebileceğiniz 3 Uygulama ile bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dikkat: Telefon görüşmesi kaydetmek ülkemizde yasal olarak suçtur. Sitemiz belirtilen uygulamaları yüklemeniz durumunda sorumlu tutulamaz.

Özgürlük ihlaline giren görüşme kaydetme ile ilgili daha fazla bilgi almak için burayı inceleyebilirsiniz.

1 – Arama Kaydedici

Diğer adıyla Otomatik Call Recorder, materyal dizayn ile gelen basit bir uygulama. Dropbox ve Google Drive desteği sayesinde konuşma kaydedici yedek alma işlemini gerçekleştirir ve bu yolla telefon hafızasında yer açarak tasarruf sağlar.

Android'de Telefon Görüşmelerini Kayıt Edebileceğiniz 3 Uygulama

İsmine sadık olan uygulama, her seferinde sizin izninize başvurmadan tüm görüşmeleri otomatik olarak kaydedecektir. Yaptığınız telefon görüşmesinin içeriğini daha kolay hatırlamanız için not eklemenizi de sağlayan uygulama, gereksiz konuşmaları göz ardı etmenize yardımcı olur.

Telefon hoparlörünü kullandığınızda aldığınız verim daha yüksek olacaktır. Ücretsiz sürümüyle çoğu ihtiyacınızı karşılayan Automatic Call Recorder’da reklamları kaldırmak ve ek arama seçeneklerine ulaşmak için Pro sürümünü satın almanız, 7$ ödemeniz gerekiyor.

.:: Android Arama Kaydedici (Otomatik Call Recorder) İndir

2 – Another Call Recorder

Diğer Arama Kaydedici olarak Türkçe’ye çevirebileceğimiz bu araç bir öncekine göre daha şık duruyor. Uygulamayı kurduğunuzda arama kaydetmenin ülkenizde yasal olup olmadığını soruyor ve Wi-Fi veya internet aramalarının kaydedilemeyeceği bilgisinde bulunuyor. Yani bu uygulama Whatsapp, Facebook otomatik olarak kaydetme işlevlerini yerine getirmiyor.

Android'de Telefon Görüşmelerini Kayıt Edebileceğiniz 3 Uygulama

Gelen ve giden aramaları, önemli durumları kaydetmeyi sağlayan Another Call Recorder’da iletişim kurulan kişi ve tarihe göre sıralama yapılabiliyor. Telefonun hafızası yetmiyor diyenler için genişletilmiş cloud servis desteği bulunuyor ancak bundan faydalanmak için 3$ ödemelisiniz.

.:: Android Another Call Recorder İndir

3 – Görüşme Kaydedici – ACR

Türkiye’de en çok kullanılan ve sevilen arama kaydedici uygulaması olan ACR ile aramayı kaydetme, tarihe göre sıralama, otomatik temizleme, önemli kayıtları işaretleme, kaydedilecek veya kaydedilmeyecek numaraları belirleme, şifre koyma özellikleri bulunuyor.

Android'de Telefon Görüşmelerini Kayıt Edebileceğiniz 3 Uygulama

ACR Pro sürüme geçmeniz durumunda Dropbox, Drive cloud sistemlerine aktarım sağlayabilir,  FTP sistemiyle ses kayıtlarını sunucuya taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

.:: Android Görüşme Kaydedici – ACR İndir

Uyarı: Aynı anda iki arama kaydetme uygulaması kullanmamanızı öneriyoruz.

Dikkat: Yukarıda da belirttiğimiz üzere telefon görüşmesi kaydetmek ülkemizde yasal olarak suçtur. Mobilge, sitemiz üzerinden belirtilen uygulamaları yüklemeniz durumunda sorumlu tutulamaz.

.:: Akıllı Telefon Güvenliği için 6 Uygulama

.:: En iyi Arkadaşlık – Çöpçatanlık Uygulamaları

.:: Android Telefonlar için Not Alma Uygulamaları

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu