Türk Telekom Muud Müzik Nedir ?

Türk Telekom Muud Müzik Nedir

Müzik dinleme uygulaması Türk Telekom Muud Müzik Nedir, Muud Müzik premium özellikleri ve ücreti nedir, Muud Müzik premium nasıl alınır?

Türk Telekom’un Spotify’a alternatif internet üzerinden müzik dinleme servisi Muud kullanımına açıldı. Muud’u indirmek ve kullanmak için illa Türk Telekom sahibi olmanıza gerek yoki Muud tüm operatörler tarafından erişilebilir bir uygulama konumunda.

Türk Telekom online dijital müzik platformu Muud ile müzikseverlere ‘moduna göre müzik’ deneyimi sunuyor.

Türk Telekom Muud Müzik Nedir ?

Muud online müzik dinleme platformudur. Muud arşivinde bulunan 4 milyona yakın yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleme imkanının yanı sıra, müzik dünyasındaki yenilikleri abonelerine anında duyuracak şekilde akıllı bir platform durumundadır.

Ücretsiz olarak üye olabileceğiniz uygulamayı indirdiğinizde bir ay boyunca istediğiniz 1000 yerli şarkıya reklamsız olarak erişebileceksiniz.

Muud kullanıcıları istediği gibi şekillendirebileceği kişisel listeler oluşturmanın yanı sıra, içinde bulunduğu ‘mutlu, neşeli, hüzünlü, aşık, nostaljik, hareketli, sakin’ gibi farklı ruh hallerine göre özel hazırlanan listelerden de dilediği şarkıyı dinleyebilecek.

Türk Telekom Muud Müzik Nedir ?

Muud Müzik Premium Özellikleri nelerdir ?

Muud Premium üye olursanız yerli ve yabancı sayıları sınırsız dinleyip, 250 adet yerli şarkıyı mp3 olarak indirebiliyorsunuz. Aynı zamanda istediğiniz şarkıyı telefonunuzda çevrimdışı dinleme listenize ekleyebiliyorsunuz. Türk Telekom mobil abonesi iseniz Muud müzik uygulaması internet paketinizden harcamaz.


Akıllı telefonumuzla gün içerisinde bir çok online içerik izliyor ve dinliyoruz. Peki hiç merak ettinizmi Cep Telefonundan Müzik Dinlemek Video İzlemek Kaç MB Harcar, cepten video izlemek kaç MB harcar, film izlemek kaç MB harcar, canlı TV maç izlemek kaç Mb harcar? İşte tüm bu soruların cevaplarını buradaki yazımızda sunuyoruz.


Muud Müzik Premium Ücreti nedir ve premium Nasıl Satın Alınır ?

Muud Premium üyeliği ilk ay ÜCRETSİZ! Muud Premium aboneliğini ilk 1 ay boyunca bedava denemek istersen DENE yaz 7979 a mesaj at!

Muud Müzik Premium ücreti İlk 1 ay deneme süresinin ardından aylık 4,99 TL.


Buradaki yazımızda şarkıları standart ses kalitesine sahip bir telefondan dinlemek yerine ses kalitesi yüksek telefonları tercih edecekler için Ses Çıkışı En İyi cep telefonları nı derledik. Müzik dinlemek için en iyi akıllı telefonlar hangileri? Hoperlörü en yüksek telefonlar ve kulaklık çıkışı en yüksek telefonlar hangileri?


 

] }

İlgili Yazılar

1 Yorum

menDEBuR  -  21 Kasım 2019 / 18:25

olayı resimlerle anlatmanız daha güzel olmuş tşk

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol