Windows 10 Sistem Donmaları Nasıl Giderilir?

Birçok Windows 10 işletim sistemi kullanıcısı Yıl Dönümü güncellemesiyle berber cihazlarında donma şikayetleriyle forum sitelerine hücum ettiler. Gerçekten de bu göreceli durum bazı kullanıcılara pek ilişmezken, çoğunluğu hayatından bezdirdi. İşte bu sorunlar için Windows 10 Sistem Donmaları Nasıl Giderilir yazımızı hazırladık.

Durum çubuğunun tepki vermemesi, uygulamaların açılamaması, açılsa bile 20-30 saniye kadar tepki vermemesi gibi sıkıntılara karşı Microsoft bugün bir KB güncellemesi yayınladı yayınlamasına ama bu KB3176934 güncellemesi hala birçok kullanıcıya uğramamış olabilir diye düşünüyor ve bazı pratik çözümler listeliyoruz.

Windows 10 Sistem Donmaları Nasıl Giderilir?

Microsoft’a göre sıkıntı işletim sistemini SSD’ye kuran kullanıcıların yaşadığı bir sorun. Sistemi SSD’ye ancak uygulamaları farklı bir depolama aracına kuran kullanıcılar bu sorunla karşılaşabiliyorlar.

Bilgisayarı Güvenli Modda Açın

Aşağıda önereceğimiz adımları uygulamanız için bilgisayarınızı güvenli modda açmanızı tavsiye ediyoruz. Bunu yapmak için PC’nizi başlatırken Shift tuşunu basılı tutarak Güç ikonunda Yeniden Başlat seçeneğini tıklayabilirsiniz.  Ya da yeniden başlatmaya gerek olmadan Ayarlar sekmesinden Kurtarma> Gelişmiş Başlangıç seçeneği ile yeniden başlatıp Güvenli Mod’a geçiş yapabilirsiniz.

Güvenli Moda geçiş

Bu yazı 568 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

LG Telefon Nasıl Hızlandırılır ?

LG telefonunuz yavaşlamayamı başladı ? LG telefonunuzdaki yavaşlamalardan çok sıkılmış olabilirsiniz. Peki LG Telefon

0 12 19 Ocak 2017

Nintendo Switch Hakkında Her Şey

Nintendo Switch Nedir? Nintendo Switch’in Özellikleri Nelerdir ? Nintendo Switch’in Fiyatı

0 17 19 Ocak 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı, diğer istek ve şikayetlerinizi adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.