Sosyal Medya

5 Adımda Twitter hesap dondurma

Twitter hesap dondurma işlemi hesabınızı geçici olarak kapatmak istediğinizde kullanabileceğiniz bir özellik. Twitter hesap dondurma işlemi yapıldığında bilgileriniz saklanmaya devam eder, istediğiniz zaman hesabınızı aktive ederek tekrar kaldığınız yerden kullanabilirsiniz.

Twitter hesap dondurmadan önce bilmeniz gereken bir kaç şey var.

Twitter dondurma işlemini gerçekleştirdiğinizde, Twitter hesabınız üzerinden iletişim kurduğunuz insanlar size ulaşamaz, ayrıca, eğer yedeklemek istediğiniz, sizin için önemli olan fotoğraf ya da postlar varsa yedeklemenizi öneririz, çünkü hesabınız kapalı olduğu sürece bu fotoğraf ya da postlara ulaşımınız olmayacaktır.

Twitter hesap dondurma

Adım 1- Twitter hesabınıza giriş yapın.

Adım 2- Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana sayfanızın sol kısmında bulunan “…Daha Fazla” butonuna basın.

Adım 3- Butona bastıktan sonra karşınıza aşağıda gösterdiğimiz seçenekler çıkacak, burada “Ayarlar ve Gizlilik” butonuna basınız.

Adım 4- Bu işlemi yaptıktan sonra ekranınıza gelecek sayfanın orta kısmında “Hesap” butonuna basın ve sayfayı aşağı kaydırın. Aşağıda gösterdiğimiz gibi sayfanın orta kısmının en altında “Devre dışı bırak” seçeneğine tıklayınız.

5 Adımda Twitter hesap dondurma

Adım 5- Devre dışı bırak tuşuna bastıktan sonra Twitter dondurma işleminiz başarıyla gerçekleşmiş olacaktır.

Twitter hesap dondurma linki sayesinde ise direkt olarak son adıma geçerek, daha kısa bir şekilde hesabınızı dondurabilirsiniz.

Son Güncelleme: 30 Ekim 2019

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu