• DOLAR
  3,4882
  % 0,00
 • EURO
  4,1853
  % 0,04
 • ALTIN
  146,9647
  % -0,05
 • BIST
  104.918
  % -1,52


Android Cihazlarda Klavye Rengini Değiştirmek

Android Cihazlarda Klavye Rengini Değiştirmek

Android‘de birçok özelleştirilebilen ve yaratıcı klavye uygulamaları bulunmakta.Android Cihazlarda Klavye Rengini Değiştirmek için neler yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Android için En İyi Klavye Uygulamaları yazımızda kullanabileceğiz klavye uygulamalarını tanıtmıştık. Bu yazımızda tanıtacağımız uygulama klavyenizin görünüşünü baştan aşağı değiştirmek yerine rengini üzerinde çalıştığı uygulamanın ana rengine adapte ederek farklı bir deneyim sunuyor.

Android Cihazlarda Klavye Rengini Değiştirmek istiyorsanız bu uygulama tam anlamıyla işinizi görecektir.

Android Cihazlarda Klavye Rengini Değiştirmek

Eğer siz de klavyenizde sıra dışı fonksiyonlar ve özellikler aramıyorsanız onun yerine bu yaratıcı fikre sahip Chroome Keyboard‘u deneyin.

Android Cihazlarda Klavye Rengini Değiştirmek2

Görebileceğiniz gibi çalıştırdığınız uygulamaya göre Chrooma Keyboard kendini uygulamanın ana rengine adapte ediyor. Uygulamanın arayüzünün sade göründüğünü de belirtelim.

Stok klavyeden çok farklı bir görüntü sunmuyor ancak butonları seçmek kolay ve hızlı yazmaya müsait. Bu uygulamayı kullanmak için Android Lollipop ve üzeri işletim sistemine sahip olmanız gerekli.

Android Cihazlarda Klavye Rengini Değiştirmek3

Eğer uygulumanın bu flat tasarım düzeninden hoşlanmadıysanız Premium satın almaya gelen farklı klavye düzenlerini de deneyebilirsiniz.

Uygulamanın ücretli modunda 4 farklı stil var ve flat stilinden biraz daha farklı olduklarını söyleyebiliriz. Premium versiyonda ayrıca klavye fontunuda değiştirebilirsiniz. Klavye boyutunu küçülterek tek elle yazmaya müsait hale getirmek de mümkün.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *


İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.