Android için En İyi 5 Mobil MMORPG Oyunu

Android için En İyi 5 Mobil MMORPG Oyunu 1

Son güncelleme: 19 Kasım 2019

Telefonunuzda ya da Tabletinizde oynayabileceğiniz, başarısını kanıtlamış Android için En İyi 5 Mobil MMORPG Oyunu nu sizler için listeledik.

Kalabalık bir kitle ile Oyun oynamanın zevki bir başkadır. Özellikle MMORPG türünü oynayanlar ne demek istediğimi çok iyi biliyor. Arkadaşlarınızla beraber yeni  maceralara atılır, beraber karakterlerinizi geliştirip rakiplerinizle mücadele eder ve bir anlamda karakterinize bağlı olursunuz.

Yeni arkadaşlar edinir, oyun biraz daha profesyonel oynar, klanınız ile sürekli etkinliklere katılırsınız. Hayatın verdiği sıkıntılardan sanal alemde kurtulur, yeni bir hayata atılırsınız.

Türkçeye “çok oyunculu rol yapma oyunu” olarak çevirebileceğimiz MMORPG’ler, bildiğiniz gibi oyun sektörünün son 10 yılına damga vurmuş durumdalar.

Android için En İyi 5 Mobil MMORPG Oyunu

Telefonların ve tabletlerin hızla gelişme göstermesiyle birlikte mobil oyun kategorileri arasında hemen yerini alan MMORPG türü, bu anlamda bize oldukça kaliteli seçenekler sunabiliyor. Biz de bu seçeneklerden 5 tanesini sizler için listeledik.

1- Order & Chaos Online

WoW’u oynayanlar ya da bilenler için Order & Chaos’a, WoW’un mobildeki hali diyebiliriz. Oldukça başarılı bir guild sisteminin bulunduğu bu Gameloft oyununda, dönemsel  etkinliklerle de sürekli dinamik bir oyun içi dünya sağlanıyor.

Order & Chaos Online

 

1 GHz işlemciye ve en az 500 MB’lık RAM’e ihtiyaç duyan oyun, mobil cihazınızın hafızasında 1.7 GB yer kaplıyor. Daha yakından göz gezdirmek isterseniz, oyunu şuradan indirebilirsiniz.

2- Arcane Legends

Arcane Legends

Spacetime Studios’tan çıkan Arcane Legends, en çok indirilen Android MMORPG olma başarısına sahip. Oyunun 3 boyutlu dünyasında, Arlor krallığını orklara ve diğer şeytani güçler korumak üzere savaşıyoruz. Oyunu indirmek isteyen arkadaşlar şurayatıklayabilirler.

3- Dungeon Hunter 5

Dungeon Hunter 5

Hem çoklu hem de tekli modları bulunan oyunda, Valenthia krallığına yapılan bir saldırıyı bertaraf ettikten sonra, dünyanın geri kalanını da şeytani güçlerden temizlemek üzere savaşan bir ödül avcısını oynuyoruz. Yine bir Gameloft oyunu olan Dungeon Hunter, grafikleriyle bir hayli öne çıkıyor. Bu oyunu da buradan indirebilirsiniz.

4- Stellacept Online

Stellacept Online

Stellacept Online, her ne kadar kurgu olarak sıradan olmanın ilerisine gidemiyor gibi görünse de, anime tarzında yaratılmış karakterleri ve oyun dünyası ile oldukça renkli bir seçenek olarak oyun severlerin karşısına çıkıyor. Şöyle buyurun.

5- Avabel Online

Avabel Online

Avabel Online için hiç kuşkusuz en gerçekçi grafiklere sahip 3 boyutlu mobil MMORPG tanımlamasını yapabiliriz. Basitçe, 5-6 yıl evvel bilgisayarlardan aşina olduğumuz klasik MMORPG deneyimini mobil cihazlara taşıyan oyun, basit ancak başarılı kurgusu sayesinde, bir defa başlandığında uzun süre sıkılmadan oynanabiliyor. Şuradan indirebilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol