Android Telefonunuzun Görünümünü Baştan Aşağı Yenileyin

2013100623480881618

Android cep telefonlarımızı gün içerisinde oldukça sık tercih etmekteyiz. Kendimize ait cep telefonlarımızın görünümü ne kadar kaliteli ve güzel olursa kendimizi telefona daha yakın hissederiz. Android telefonunuzun görünümünü baştan aşağı yenilemek tamamen sizin elinizde. Bu sayfada sizlere sadece duvar kağıdı değiştirin tarzı taktikler sunmayacağız. Sunacağımız kişiselleştirme uygulamaları ile telefonunuzun görümünü baştan aşağı yenileyeceksiniz.

1- Launcher Kullanın

Cep telefonunuzun ana ekranı ve menü görünümleri oldukça önemlidir. Ana ekranında bulunan widgetların görünümü, menü geçiş efektleri ve diğer görünümler Launcher ile daha önemli hale gelir. Launcher uygulamaları ile menüde ki uygulamaların dizilişini belirleyebilir, geçiş efektleri verebilir, yazı tiplerini değiştirebilir ve arka plan ekleyebilirsiniz.

nova-launcher

Tabi ki de sırf Launcher kullanmak için her önünüze gelen Launcherı tercih etmeyin. Çünkü iyi tasarlanmamış Launcherlar Android cihazınızın yavaş çalışmasına veya donmasına neden olabilir. Android için çok tercih edilen başarılı Launcher uygulamaları bulunmakta.

En iyi Launcherlar listesi

Nova LauncherHola LauncherArrow LauncherGoogle Assistan Launcher

1 2 3Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu