Bir Uygulama Apple Watch’a Nasıl Yüklenir? Nasıl Silinir?

Bir Uygulama Apple Watch’a Nasıl Yüklenir? Nasıl Silinir?

Apple firması Apple Watch için uygulama konusunda oldukça gelişkin bir sistemin önünü açmış. Buna göre aldığınız Apple Watch için uygulamaları tek tek yüklemenize gerek kalmıyor. Herhangi bir uygulamayı AppStore üzerinden Apple Watch için uyumlu olması halinde yüklediğinizde tüm uyumlu uygulamalar iPhone ve iPad ile entegre bir biçimde Apple Watch yükleniyor.

Bir Uygulama Apple Watch’a Nasıl YüklenirNasıl Silinir

Apple Watch için böyle bir düzenleme yapılmış olması ne koşullarda destek sağlayacak henüz belirsiz. Uygulama kirliliği yaratıp yaratmayacağı konusunda birçok düşünce mevcut. Ancak buna karşın Apple Watch için uygulama nasıl silinir soruları da piyasada yerini almış durumda. Uygulamayı Apple Watch üzerinden silmenin iki yolu var. İlki Apple Watch için uygulamanın üzerine tıklayarak köşede çıkan x ikonuna tıklayarak mümkün oluyor.

Apple Watch için bir diğer uygulama silme metodu ise senkronize iPhone telefonunuz üzerinden Watch uygulaması ile silme işlemi. Bu uygulama sayesinde gördüğünüz yüklenmiş uygulamaları kaldır diyerek Apple Watch üzerinde ki uygulamaları kontrol etmeniz mümkün.

apple-watch-uygulama-nasil-silinir

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Bu saatler günlük hayatta değil de daha çok spor yaparken kullanılır.

  2. Akıllı saat dediğin budur abi. Diğerleri gibi dijital ekranda rakam yazmaktan ibaret değil.

  3. Bence tek problem şarjı. Günlük biraz karıştırayım desen 2-3 saatte yeniden şarj etmen gerekecek Dolayısıyla bu ilk versiyonu almamam için ciddi bir gerekçe

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN