Nedir, Nasıl Yapılır

Dondurulmuş Twitter Hesabı Nasıl Açılır ?

Daha önceden silmek için başvurduğunuz ve 30 gün boyunca donuk durumda olan Dondurulmuş Twitter Hesabı Nasıl Açılır?

Twitter hesabı dondurma, twitter hesabı silme nasıl yapılır buradaki yazımızda bahsetmiştik. Bu yazımızda dondurulan twitter hesabını açma nasıl yapılır anlatacağız.

Dondurulmuş Twitter Hesabı Nasıl Açılır ?

Twitter üzerinden dondurmuş olduğunuz profilinizi tekrardan aktif etmek istiyorsanız ve dondurduğunuz günden itibaren 30 gün geçmediyse bu hakkınızı kullanarak donuk hesabınızı kullanıcı adı, e-posta adresiniz ya da telefon numaranız ile Twitter şifrenizi kullanarak donuk profilinizi tekrardan aktifleştirebilirsiniz.

Hesabınızı aktif ettikten sonra kısa süre sonra eski şekilde Twitter kullanmaya devam edebilirsiniz, hesabınızı açtıktan sonra takipçi sayınız & takip ettiğiniz kişi sayısı veya Tweet sayınız yanlış olabilir. Bu durum ilerleyen zamanlarda düzelecektir.

Twitter Dondurulan Hesaba Giriş Yapamıyorum?

Twitter hesabınızı dondurdunuz ve tekrar giriş yapmak istiyorsunuz, kullanıcı adı ve şifrenizi girdiniz ama twitter profilinize ulaşamadınız, bunun birden çok denedi olabilir, sizlere onlardan bahsetmek isteriz;

  1. Hesabınızı dondurduktan sonra 30 gün içerisinde giriş yapmadığınız takdirde hesabınız Twitter yönetimi tarafından kalıcı olarak silinmektedir. Eğer ki hesap dondurma tarihinin üzerinden 30 gün geçtiyse maalesef ki hesabınız silinmiştir ve bu işlemi geri alamayacağınızdan dolayı yeni bir hesap oluşturunuz.
  2. Bir diğer alternatif yol ise son zamanlarda sıkça hesabınızı dondurup açtıysanız hesabınız büyük bir ihtimalle BUG denilen bir hataya kapılmış olabilir. Hesap bilgilerinizi doğru girdiğiniz halde hesabınızı açamıyorsanız, telefonlarınıza indirmiş olduğunuz Twitter uygulamasından hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.
  3. Masaüstünden Twitter hesabınıza erişim sağlamak istiyorsanız ve giriş yapamıyorsanız şifre sıfırlama bağlantısını kullanarak yeni bir şifre oluşturup masaüstünden giriş yapmayı deneyebilirsiniz.
  4. Son olarak twittera giriş yapamama nedeni sistem kaynaklı yoğunluk olabilir, sistemde olan arıza nedeniyle hesaba giriş yapamayabilirsiniz. Bu durumda hesaba farklı alternatiflerden girmeyi deneyin. Bilgisayardan denediyseniz birde telefon üzerinden giriş yapmaya çalışın.

Son Güncelleme: 14 Mayıs 2020

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu