Mobil

En İyi 7 Android Kilit Ekranı Uygulaması

Android kilit ekranı sıkıcı ve yeterince özellikli bulmayanlar, Android kilit ekranını değiştirmek isteyenler için En İyi 7 Android Kilit Ekranı Uygulaması ‘nı derledik.

Kilit ekranı günümüzde akıllı telefonlarımızda güvenlik önlemi olarak en basit aşamayı oluşturuyor. Fakat Android akıllı telefonların kilit ekranı işin doğrusunu söylemek gerekirse çok şık bir görünüme sahip değil.

Eğer siz de telefonunuz kilitli haldeyken bile harika görünmesini, sizi gelişmelerden haberdar etmesi gibi bazı fonksiyonları yerine getirmesini istiyorsanız sizler için derlediğimiz En İyi 7 Android Kilit Ekranı Uygulaması ilginizi çekecektir.

En İyi 7 Android Kilit Ekranı Uygulaması

 1. Go Locker

En İyi 7 Android Kilit Ekranı Uygulaması

Go Locker Android işletim sistemli akıllı telefonlarda sıkça kullanılan bir araç. En önemli özelliği kilit ekranını ileri derecede özelleştirebilmesi. Kilit ekranı açma, iPhone, Android ve hayal dahi edemeyeceğiniz çeşitli stillerde temalar karşımıza çıkıyor. Farklı temaları tercih etmek, indirmek ve yenilerini satın almak mümkün. Kilit ekranı temalarında yerleşimi de değiştirebiliyorsunuz. Go Locker’ın Google Play uygulama mağazasında en çok beğenilen kilit ekranı uygulaması olduğunu belirtelim.

2. Echo Notification Lock screen

En İyi 7 Android Kilit Ekranı Uygulaması

Echo uygulamasıyla bildirimlerin kilit ekranında görünmesini sağlayabilirsiniz. Bildirimlerin ekranda ne şekilde görüneceği konusunda gelişmiş kontrol olanağı da var. Go Launcher, Yahoo Aviate Launcher ve diğer arayüz uygulamaları ile sorunsuzca çalışabiliyor. Echo için özel bir ayar yapmanıza gerek yok, yalnızca mevcut kilit ekranınızın yerini alıyor.

Echo Kilit ekranında
Price: Free

3. Dodol Locker

En İyi 7 Android Kilit Ekranı Uygulaması

Dodol locker Android için geliştirilen bir diğer kilit ekranı uygulaması. Bünyesinde doğal, güzel, sade, zarif, sevimli ve göz kamaştırıcı tema seçeneklerine yer veriyor. Temalar akıllı telefonunuzu dekore etmek için kullanılabiliyor, mağazadan ücretli temaları da satın alabiliyorsunuz. Android 2.3 ve daha güncel Android işletim sistemli akıllı telefonlar desteklenmekte.

4. Cover Lock Screen

En İyi 7 Android Kilit Ekranı Uygulaması

Cover uygulamalardan gelen bildirimleri öğreniyor ve onları farklı içeriklere göre kilit ekranında olması gerektiği gibi konumlandırıyor. Evde, arabada, işte veya dışarıdayken farklı uygulamaları görebiliyorsunuz. Cover uygulama kullanımınızı analiz ederek çalışma modunu ayarlıyor. Uygulamanın güvenlik konusunda eksikleri olduğunu gördük.

5. Next Lock Screen

En İyi 7 Android Kilit Ekranı Uygulaması

Bir Microsoft Garage projesi olarak ortaya çıkan Next Lock Screen ihtiyaç duyduğunuz verilere Android kilit ekranından hızlı şekilde ulaşabilmenize olanak tanıyor. Yoğun iş trafiğinde başını kaşıyacak vakti olmayanlar için ideal bir çözüm niteliğinde. Kilit ekranından takvim içeriği, yanıtlanamayan aramalar, okunmayan mesajlar ve diğer önemli bildirimler görülebiliyor.

Next Lock Screen
Price: Free

6. Slide Lock screen

En İyi 7 Android Kilit Ekranı Uygulaması

Slide Lock screen ile kilit ekranına hava durumu temasını kazandırabiliyorsunuz. Uygulama aynı zamanda kilit ekranından tüm bildirimleri okuyabilmenize olanak tanıyor. Ücretsiz olması sevindirici.

Slide Lock Screen
Price: Free

7. Locker Master

En İyi 7 Android Kilit Ekranı Uygulaması

Locker Master yaratıcı kilit açma metotları, canlı ve stil sahibi temalarla gelen başarılı bir uygulama. Sık kullanılan uygulamalara hızlı erişilebilmesine olanak tanıyan bir kenar çubuğuna ev sahipliği yapıyor. Kullanımı ücretsiz. Genel ayarlar ve kenar çubuğuna dahil edilecek uygulama kısayolları özelleştirilebiliyor. Aynı zamanda Google+, Facebook, Twitter, WeChat gibi üçüncü parti uygulamaların bildirimlerini kilit ekranında gösterebiliyor.

App Locker Master
Price: Free

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu